Haftalık Burç Yorumları

İçimizdeki endişe ve hayallerin dolunayın titreşimleriyle gün yüzüne çıkacağı bu süreçte bakalım bizleri neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1907 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Hafta ortasına kadar dolunayın enerjisiyle yorulacağınız için işiniz yerine sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Spor ya da diyete başlamanız için oldukça uygun görünen bu süreçte önsezileriniz kuvvetli, rüyalarınız mesaj dolu olabilir ve aklınız ile kabullenemediğiniz bazı konuları kalbinizde halledebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Dolunayın duygularınızı ön plana çıkaracağı bu hafta, ilişkinize odaklanırsanız eğlenceli ve romantik günler geçirebilmeniz mümkün görünüyor. Sanat ya da benzeri bir alanda ortaya koymaya çalıştığınız projelerden sonuçlar alabilirsiniz. Aradaş çevreniz ve diğer sosyal ortamlarla meşgul olacağınız için sorumluluklarınızı ya da iş/okul hayatınızı ihmal edebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Dolunayın beraberinde getirdiği enerjiyle birlikte ev veya aile ile ilgili meselelere odaklanacaksınız ve bu meseleleri kısa sürede neticelendireceksiniz. Hayatınızda var olan önemli bir konuyu noktalandırmanız gerekiyor. Eylül ayına kadar evle ilgili konularda fırsatlarla karşılaşacaksınız fakat bu durumun sizde aşırı rahatlık ve gereksiz bir özgüvene neden olmamasına dikkat etmelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Dolunayın enerjisi ile harekete geçeceğiniz bu hafta, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla görüşebileceğiniz gibi pek çok konuda haberler de alabilirsiniz. Yoğun ve koşturmacalı günler geçireceğiniz bu süreçte eğitim, sınavlar ve kurslarla ilgili önemli bir basamağı atlayabilir ve sonuç alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Para meselelerinizi gündeme getirecek olan bu dolunay sürecinde, pahalı bir alışveriş yapmanız ya da abartı bir şey satın almanız mümkün görünüyor. Maaş ya da aylık olarak aldığınız başka bir gelirle ilgili olan bir mesele sonuçlanacak. Gelir-gider düzenlemeleri yapmalı ve bütçeniz hakkında yeni kararlar almalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Önemli bir meseleyi sonuçlandırmanıza yardımcı olacak bu dolunay sürecinde romantik ve duygusal günler yaşayacaksınız. Karşı taraftaki belirsizliklerden dolayı bazı konularda kafa karışıklığı yaşamanız mümkün. Her şeyi sorgulamanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Çalışma arkadaşınızın ya da özel hayattaki partnerinizin gerçek niyetini gizlemesi ve kendini olduğundan farklı göstermesi ihtimalini göz önünde bulundurun.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Dolunay, kalabalıklardan uzaklaşmak isteyeceğiniz bir ruh halini beraberinde getiriyor. Dolunayın ışığı ile birlikte bilmediğiniz ya da göremediğiniz bazı unsurlar su yüzüne çıkacak. Günlük işler ya da sağlıkla ilgili konularda da net olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorlu süreçte yalnız kalmanız, düşüncelerinizi toparlamanız açısından size fayda sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sosyal olmanız için fırsatlar sunacak olan bu dolunay sürecinde parti ya da okul yemeği gibi pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. İlişkinizde duygusal bir gelişme yaşayabilir ya da sevgili ve hamilelik gibi konularda yeni olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcı bir proje veya hobiniz varsa dönüm noktalarıyla karşılaşmanız mümkün.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Dolunayla birlikte kariyer meseleleriniz gündeme gelebilir ve hızla çözüme kavuşabilir. Net olmayan koşullarda ilerlemeniz gerekse de önemli kararlar alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Bugüne kadarki performansınıza bağlı olarak olayların iyi ya da kötü yönde geliştiğine tanıklık edeceksiniz. Çalışma ortamınızda bulunan bir kadın yöneticiyle ilgili konum değişikliği yaşanabilir. 

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak 

Rutinin sizi sıktığı bu süreçte macera duygunuz uyanacak; yurt dışı ya da yurt içi seyahatler veya yeni kurslara katılmak gibi alternatifler deneyeceksiniz. Ufkunuzu genşletmek istediğiniz isteyeceğiniz için kendi internet sitenizi ya da blogunuzu oluşturmak size iyi gelebilir. Hukuki bir davanız varsa önemli bir aşama kaydedebilirsiniz. 

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Parayla ilgili gelişmelerin yaşanacağı dolunay sürecinde yüklü bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Lüks ve eğlence için çok para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Kredi, vergi ya da herhangi bir ortak kaynakla ilgilenecek ve bundan kısa sürede sonuç alacaksınız. Yeni bir bütçe düzenlemesi yoluna gitmenizde fayda var.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yakın ilişkilerinizin ön plana çıkacağı bu dolunay sürecinde partnerinizin önemli kararlar vermesi mümkün. Kafanızın karışacağı günler sizi bekliyor. Durumları olduğu gibi değil de görmek istediğiniz şekilde görme ve hayatın gerçeklerinden kaçma eğilimindesiniz. Kendinizi kandırmaya bir son vermelisiniz.

 

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500