Haftalık Burç Yorumları

Sis gezegeni Neptün'ün Güneş’e yaklaştığı ve puslu bir ortam oluşturduğu bu hafta bakalım burçlar neler söylüyor?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2066 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Derin rüyalar ve hayaller içerisinde kalabileceğiniz bu hafta, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Aklınızla çözemediğiniz meseleleri, kalbiniz aracılığıyla anlayacaksınız. Yeni arkadaşlarla tanışabilir ya da var olan arkadaşlıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Maddi durumunuz sosyal hayatınızı kısıtlıyor olabilir ancak kısa bir süre sonra harcamalarınız azalacak.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Dernek ve kulüp benzeri topluluklara gönüllü olarak katkıda bulunmanız için uygun bir süreçtesiniz. Arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde de özveriniz ön planda. Bunların yanı sıra hayatınızda yer alan otorite figürleriyle ilişkileriniz her zamankinden daha iyi olacak ve bu iyiye gidiş, beraberinde de kariyer başarısı getirecek. Yakın ilişkilerinizdeki sorunlar azalacak fakat harcamalarınız artacak.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kariyerinize dair çeşitli planlar yapabilir veya hayaller kurabilirsiniz. Vizyon sahibi olacağınız bu süreçte detaylar konusunda kararsızlık yaşamanız mümkün görünüyor. Günlük işleriniz yoğun olsa da bu haftanın ardından rahata kavuşacaksınız. Fakat hayatınıza yön veren birisi gelecek haftalarda sizi zorlayabilir ya da sıkıştırabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Para ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınız bu hafta; maaşınıza ek olarak prim, hisse, tazminat, çekiliş gibi bir kaynaktan kazanç elde edebilirsiniz. Bu haftanın ardından günlük işleriniz yoğunlaşacak. Bunlara alternatif olarak sağlık kontrolleri ya da beslenme, diyet ve egzersiz yollarına odaklanabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Maddi konularda belirsizlikler yaşayacağınız ve kafanızın karışacağı bir süreçtesiniz. Ortak gelir kaynaklarınız konusunda özveri sergileyebilirsiniz. Yüklü miktarda para kazanmanız mümkün. Evlilik ya da iş konularında uzun süreli ilişkilerinizde her zamankinden daha iyi olabilirsiniz. Eve ait meselelerdeki yoğunluk, bu haftanın ardından normale dönecek.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Neptün gezegeninin beraberinde getirdiği sis bulutu sizi çok etkileyecek. Karşınızdaki kişinin gerçek niyetini gizlemesi veya sadece kafasının karışık olması, sizin onu gerçek haliyle görmenize engel olacak.İş dünyanızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş dışında bir ek gelir de elde edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Tatlı ve yağlı yiyeceklerin dozunu kaçırma eğilimi sergilediğiniz bu hafta, sağlığınıza özen göstermelisiniz. İş ortamınızda belirsizlikler yaşasanız da aşk hayatınızda güzel etkileşimler olacak. Para konularında ufak tefek anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz, bu konuda dikkatli olun.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Romantizmin, sevginin ve özverinin ön plana çıktığı bu hafta ev ortamınız çok hoş olacak. Evinizi yenileme ya da güzelleştirme yoluna gidebilirsiniz. Emlak konularında kazançlı olacağınız bu sürecin ardından harcamalarınız artacak.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Eve ait meselelerde fırsatlar ile karşılaşsanız da kararsız kalacağınız unsurlar mevcut. Bu konu, babanız ile ilgili bir mesele olabilir. Bunların yanında sizin için son iki yılın en güçlü ve aktif dönemi başlamış bulunmakta. Önümüzdeki süreçte sorumluluklar ve ağır yüklere rağmen ilerleyecek ve başarılı olacaksınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Su kenarında olmak isteyeceğiniz bu hafta günü birlik geziler yapmayı deneyebilirsiniz. Fakat yol koşullarına dikkat etmelisiniz zira sisli, puslu ya da yağmurlu bir ortam oluşabilir. Güzel vaatler duysanız da duyacaklarınızın doğruluğuna güvenmemelisiniz. Bir proje için izole olup çalışmanız gerekiyor.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Burcunuza uğrayan Venüs gezegeni güzelliğinizi ve cazibenizi arttırıyor. Aşkı kendinize mıknatıs gibi çekebileceğiniz bir süreçtesiniz. Kariyerinizde uzun zamandır aktif olmanızın yanı sıra sosyal hayatınıza da canlılık gelecek ve bu hareketlilik önümüzdeki aylarda da varlığını sürdürecek. Para ile ilgili özveride bulunma eğiliminde olsanız da sizi istismar etmelerine izin vermeyin.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hayal gücünüzün zenginleştiği ve yaratıcılığınızın arttığı bu süreçte duygularınızı dolu dolu yaşamayı fakat gizli tutmayı tercih edeceksiniz. Dışarıdaki dünyayı olduğu gibi değil de görmek istediğiniz şekilde görme eğilimi içerisinde olduğunuz için dikkatli olmalısınız.

 

haftalık burç yorumları burçlar Koç burcu Boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu başak burcu aslan burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu astroloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500