Haftalık Burç Yorumları

9 Mart 2016 tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması bakalım burçları nasıl etkileyecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1900 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bu hafta gerçekleşecek olan Güneş tutulması, iç dünyanızın karışmasına sebep olacak. Kendinizi sorgulayacağınız ve bir karar vermeye çalışacağınız bir süreçten geçeceksiniz. Kötü bir alışkanlığınızdan vazgeçmeniz için oldukça elverişli olan bu hafta içerisinde güvendiğiniz birinden destek almanız yararınıza olacaktır.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Arkadaş çevresi, dernek ya da kulüp gibi toplulukların önem kazandığı bu hafta, bir topluluk ya da arkadaşınız ile ilgili önemli bir gelişme yaşanabilir ve destek olmanız gereken bir durum oluşabilir. Kimsenin aklına gelmeyen özgün fikirlerinizle içinde bulunduğunuz topluluğu harekete geçirebilirsiniz. Kredi borcu ya da başka bir ödemeden dolayı sosyal bir aktiviteye katılmanız zorlaşacak.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bu hafta gerçekleşecek olan Güneş tutulması, iş hayatınızda önemli gelişmelerin gerçekleşmesine öncü olabilir. Yeni teklifler almanız ya da iş değişikliği yapmanız söz konusu. Acele karar vermek yerine olayların yatışmasını beklemeli ve daha net bir görüş açısına sahip olmalısınız. Eşiniz, iş ortağınız, sevgiliniz ya da avukatınız tarafından karşınıza bir engel çıkartılabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Seyahatler ederek ve yabancı kültürlerle haşır neşir olarak bakış açınızı genişletmek isteyeceğiniz bu hafta; seminer ve kurslara katılabilir, yeni beceriler kazanabilir, yabancı dil öğrenebilir ve hatta yüksek lisans için üniversiteye geri dönebilirsiniz. Hafta içinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması, hukuki konuları gündeme getirebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

9 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması, yıldız haritanızda miras gibi maddi kaynakları yöneten bir bölgeye düştüğü için bu kaynaklar konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yıldız haritanıza ait olan bu bölge aynı zamanda cinsel yönünüzü yönettiği için, duygularınızın yanı sıra tutku ve cinselliğin de ön planda olduğu bir hafta yaşayacaksınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Zıt burcunuz olan Balık'ta yaşanan Güneş tutulması, iş ve özel hayatınızdaki yakın ilişkilerinizi mercek altına alıyor. Eşiniz, sevgiliniz, iş ortağınız ya da bağlı bulunduğunuz ajans gibi sizi temsil eden herhangi biriyle olan ilişkinizde önemli bir gelişme olabilir. Bir düşmanla yüzleşebileceğiniz bu süreçte nişanlanmaya, evlenmeye ya da yeni bir ortaklık kurmaya karar verebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bu hafta yaşanacak olan Güneş tutulması, yıldız haritanızın iş ve sağlık bölgelerini harekete geçirecek. Kariyerinizin yanı sıra iş yerinizde büyük değişimler yaşayabilirsiniz. İş yapma biçiminizin değiştirilmesi sonucu iş tanımınızda değişme veya iş yükünüzde artış görülebilir. Sağlık ile ilgili meseleleriniz de gündeme gelebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gerçekleşecek olan Güneş tutulması; yıldız haritanızda bulunan aşk, sanat, çocuklar, yaratıcılık ve eğlenceyi yöneten bölgeyi harekete geçirecek. Var olan bir ilişkinizin bitmesi ya da yeni bir ilişkiye başlamanız söz konusu. Hamilelik ve çocuklar ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Evinize ait konuların gündeme geleceği bu hafta; ev ya da sahip olduğunuz bir mülkün satılması, yeni şeylerin satın alınması veya kiralanması, taşınma ve tamirat gibi gelişmeler yaşanabilir. Hayata her zamankinden daha karamsar yaklaşmaya meyilli olduğunuz bu süreçte, kendinizi yalnız ve yaşlı hissedebilirsiniz ama tüm bunların Güneş tutulmasından kaynaklandığını unutmayın.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bu hafta Güneş tutulmasından gelen enerji ile seyahate çıkmanız, yeni bir araba satın almanız ya da var olan aracınızı tamir etirmeniz mümkün görünüyor. Önemli bir anlaşma gündeme gelebilir. Hala, dayı, amca, teyze, kuzen ya da kardeş gibi yakınlarınızın hayatlarında gerçekleşecek olan gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Bir sınavın sonucunu öğrenebileceğiniz gibi, yeni bir okula da başvurabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Hafta içerisinde gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının etkisi ile para konularında gelişmeler ve gelir kaynağınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Var olan bir gelir kaynağınızın sona ermesi durumunda, yeni bir kaynak bulabilirsiniz fakat bu süreçte moralinizi bozmamanız gerekiyor. İki hafta sonra yaşanacak olan tutulma da para konularını yeniden gündeminize getirecek.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

9 Mart tarihinde burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulması, gerçekleşmesinden korktuğunuz değişiklikleri bir anda yaşamak zorunda kalmanıza neden olabilir. Hayatınızda aktif şekilde rol oynayan bir kişi size bu süreçte destek olacak. Doğum gününüz 9 Mart ya da yakınlarındaki herhangi bir gün ise 2016' nın sizin için bir dönüm noktası olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500