Haftalık Burç Yorumları

9 Mart tarihinde Balık burcunda gerçekleşen ve 23 Mart tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek olan tutulmalar arasındaki mola haftası bakalım burçlara nasıl etki edecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları
Nilay Işık
Bu içerik 1783 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan tutulma, iş veya özel hayatınızda var olan yakın bir ilişkinizdeki gelişmeleri etkileyeceğinden sizin için büyük bir önem arz ediyor. Fakat tutulma öncesindeki süreçte de işlerinizle ilgili büyük bir fırsat yakalamanız mümkün görünüyor. Elinizdeki proje sizin için başarı ya da kazanç sağlayacak. 

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Aşk, çocuklar, hamilelik ya da sanat gibi alanlarda yaratıcı olacağınız bu süreçte yurt dışı, yabancılar veya seyahat gibi konularda büyük bir destek alabilirsiniz. Üniversite ve pasaport gibi sorun yaşadığınız alanlardaki problemler hallolabilir. Hafta sonuna doğru yoğunlaşacaksınız ve projenizi sonuçlanma aşamasına ulaştıracaksınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İş ve ev hayatınıza dair önemli kararlar verebileceğiniz bu hafta, bitişlerden çok yeni başlangıçlara odaklanacaksınız. Zor bir durum ya da para ile ilgili süregelen meselelerde başarı elde edeceksiniz. Bir aile büyüğünüz ya da yetkin konumdaki bir kişi veya kurumla görüşebilir hatta kısa bir geziye dahi çıkabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Hayatınızın oldukça önemli bir bölümüne son noktayı koymak üzeresiniz. Bu ani bir şey gibi görünse de içten içe bu sonuca epeydir hazırlandığınızın farkındasınız. Diğer yandan yurt dışı, üniversite, medya ve hukuk ile bağlantılı zor görünen bir anlaşmanın üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Güneş tutulması gelir kaynaklarınızda ciddi bir değişime sebep olabilir. Eylül ayına kadar gelirinizi arttırabilir ve ek bir gelir kaynağı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra hafta sonuna doğru yola çıkmanız ya da daha önce çıktığınız bir seyahatten dönmeniz olası görünüyor.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Güneş tutulması elinizde olmayan dış koşulların hayatınıza girmesine sebep oldu fakat Jüpiter gezegeni tarafından korunuyorsunuz. Farkında olmasanız da büyük bir güce sahipsiniz ve aşılması imkansız gibi görünen meselelerin altından kalkabilirsiniz. Yaratıcı alanlarda büyük bir başarı sergileyeceğiniz bu süreçte baştan aşağı kabuk değiştirebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

2014 senesinin Nisan ayında burcunuzda başlayan tutulmalar önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan tutulma ile sona erecek ve hayatınızın en geç altı ayı içerisinde her şey rayına oturacak. Evdeki meselelerde ya da emlak ile ilgili problemlerde çözüme ulaşabilirsiniz. Bu süreçte gizli bir kaynaktan yardım almalısınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Arkadaşlarınızın büyük fırsatlara aracı olacakları ve size şans getirecekleri bu hafta, hayatınızın kilit noktasındaki insanlarla tanışabilir ve onlardan referans alabilirsiniz. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirebilmek için akrabalarınızdan yardım alabilir, gelirinizi arttırabilir ya da yüklü miktarda para kazanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bu dönem ile birlikte önümüzdeki birkaç yıl boyunca iş ve ev hayatınızdaki değişimlere açık olmalısınız. Hayatınızın dönüm noktası yıllarını yaşıyor ve yeni temeller atıyorsunuz. Bu hafta, önemli bir aşamayı geçebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Gücü elinizde tuttuğunuz bu süreçte dokunduğunuz her şeyi dönüştürme gücüne sahip olacaksınız. Fakat değişim yavaş yavaş gelişeceği için başlangıçta belirgin olmayabilir ve fark edilmeyebilir. İnsanları etkilemenizin, yurt dışına çıkmanızın ve yabancılarla etkileşim halinde olmanızın imkan dahilinde olacağı bir hafta geçireceksiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Gelir kaynaklarınızın değişim sürecinden geçtiği bu hafta elinizdeki parayı kaybetseniz de başka bir kaynaktan yüklü miktarda para elde edebilirsiniz. Maaş dışındaki bir kaynaktan kazanç sağlayacak olmanızın yanı sıra maaşınız ile ilgili de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Burcunuzda gerçekleşen tutulma tüm Balık burçlarını aynı şekilde etkilemese de değişim, önümüzdeki altı aya yayılacak. Hayatınızda gerçekleşecek olan değişim partneriniz ile ilgili ise, olumsuz görünen gelişmeler sizi üzmesin; zira iyi olayların zemini hazırlanıyor olabilir. Eylül ayına kadar hayatınıza girecek olan kişinin ilerleyen zamanlarda eşiniz olması mümkün görünüyor.

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500