Haftalık Burç Yorumları

23 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek olan ay tutulması, dolunay ile birlikte oluşacağı için olayların duygusal yanı ağır basacak ve mantıklı düşünmek pek kolay olmayacak. Bakalım burçlar bu süreçten nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2247 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Çarşamba günü gerçekleşecek olan tutulma ile birlikte yakın ilişkilerinizde 'dönüm noktası' olarak nitelendirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz ve akabinde önemli kararlar almanız gerekebilir. Doğum gününüz 23 Mart yakınlarında bir tarih ise; 2016'nın tamamı sizin için tamamlanma, sonuç alma ve bitişler yılı olma özelliği taşıyacak.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Haftanın ortalarına doğru önemli bir işinizi tamamlayıp, teslim edebilirsiniz. Perde arkasında gizli görüşmeler yapabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. İş ortamınızda iş yükünüzü artırabilecek değişimler yaşamanız olası görünüyor. Bir kadın yöneticinin aniden işten ayrılmasının ardından çalışma koşullarınız değişebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Dolunayın ışığı ile birlikte aşk hayatınız ya da çocuklar ile ilgili bir mesele aydınlığa kavuşacak ve çarşamba günü gerçekleşecek olan tutulma ile beraber her şey netleşecek. Hamilelik haberi alabileceğiniz bu süreçte yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da tam tersi var olan ilişkinizi bitirebilirsiniz. Evlilik ya da uzun süreli ilişkilerinizin ise etkilenmeyeceği bu tutulma sürecinde partneriniz size fazlasıyla destek olacak.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ay tutulmasının getirdiği duygusal enerji ile birlikte hayatınızda önem verdiğiniz bir meseleye son noktayı koyabilirsiniz. İş veya ev ortamınızda ani değişimler yaşayabileceğiniz gibi anne ya da babanızla ilgili önemli gelişmelere de tanıklık edebilirsiniz. Günlük işlerinizi büyük bir enerji ile halledebileceğiniz bu hafta, iş arkadaşlarınızdan da destek alacaksınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Seyahate çıkmanızın veya tam tersi eve dönüş yolunda olmanızın mümkün göründüğü bu hafta içerisinde siz gelmezseniz, yoldan gelenler de olabilir. Geçtiğimiz nisan ve eylül aylarında konuştuğunuz büyük bir anlaşma yeniden karşınıza çıkabilir. Yaratıcılığınızın zirvede olacağı bu süreçte iletişim kökenli bir projenizi sonuçlandırabilir veya bu konuda onay alabilirsiniz. 

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hayatınızın önemli dönüm noktalarından geçmektesiniz fakat bu defaki tutulma, para ile ilgili haberleri beraberinde getirecek. Meraklanmayın; zira fırsatlarınızın bol olduğu ve şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Eve ait meselelerin oldukça hareketli olacağı bu süreçte oturduğunuz ev veya başka bir mülkünüz ya da babanız ile ilgili konularda hızlı şekilde ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda gerçekleşen ay tutulması duygusal günler yaşayacağınızı gösteriyor. Bu süreçte sizin için önemli ve özel bir meseleyi sonuçlandırabilirsiniz. Altı aya kadar uzanabilen ay tutulması etkisinin yanı sıra meseleleriniz birkaç gün içinde de tamamlanabilir. Mutlaka bir son olması gerekmiyor. Kısa bir seyahate çıkmanız da olası görünüyor.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Duygusal günlerin sizi beklediği bu süreçte ay tutulmasının enerjisi ile birlikte iç dünyanızda çalkantılar yaşayabilirsiniz. Tutulma, sırlarınızı açığa çıkaracak ve kötü alışkanlıklarınızı bırakmanız gerektiğini anlamanızı sağlayacak gelişmeler yaşatacak. Alternatif olarak hastane, huzurevi, hapishane benzeri kurumları ziyaret etmeniz de mümkün görünüyor.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ay tutulması ile birlikte sosyal veya aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkinizin şimdiye kadarki gidişatına bağlı olarak aşık olabilir ya da tam tersi ayrılabilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamda güçlü pozisyonlarda olacak ve olayları yönlendirebileceksiniz. Enerjinizin her zamankinden yüksek olacağı bu süreçte tuttuğunuzu koparabilirsiniz!

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Kariyer ya da ev hayatınızda yapmanız gereken değişiklikler olduğunu düşünüyorsanız ay tutulması hepsini bir anda önünüze getirecek. İş değişikliği ya da evinize ait önemli kararlar vermeniz mümkün görünüyor. Tüm bunlar için kısa bir seyahate de çıkabilirsiniz. Görüşmeler yapabileceğiniz ve gizliliği olan işlerde çalışabileceğiniz bu süreçte büyük bir destekçiniz olacak.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ufkunuzu açacak olan bu ay tutulması sürecinde yurt dışı, kurslar, seyahat, yabancılar, yüksek öğrenim, internet ya da medya bağlantılı önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Partnerinizin akrabaları ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Onlarla bu tutulmada gündeme dair fevri konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ise tutulmada size destek olacak.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yıldız haritanızın para bölgesini harekete geçirecek olan bu tutulma sürecinde büyük bir ödemeniz olabilir ya da elinize toplu miktarda para geçebilir. Bunların yanı sıra ameliyat veya tıbbi bir işlem de gündeme gelebilir. Kariyerinizde son iki senenin en güçlü dönemini yaşıyorsunuz. Engellere rağmen başarılı olacağınız bu süreçte sizi kimse tutamayacak!

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500