Haftalık Burç Yorumları

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ay tutulmasının iyi ya da kötü duygusal sarsıntılarını atmak, olanları anlamak ve sindirmek için iyi bir zaman olarak değerlendirebileceğimiz bu hafta, bakalım burçlarımız neler söylüyor?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1861 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Açık ve direkt yaklaşımlar sergilemenize rağmen duygularınızı gizli yaşama eğiliminde olacağınız bir hafta geçireceksiniz. Yabancılar, seyahat, medya, üniversite ve yurt dışı bağlantılı alanlarda güçlü olacaksınız. Duygularınızı saklasanız da düşüncelerinizi yoğun şekilde paylaşacaksınız. Ani bir seyahat gündeme gelebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Harcamalarınızın yüksek oluşu ve hesapta olmayan ödemelerin ortaya çıkışı bütçenizi sarsıyor. 2016'nın ana temalarından biri olarak bu maddi sıkıntı ne yazık ki devam edecek. Çıkacağınız kısa bir seyahati gizlemeniz söz konusu olabilir. Alternatif olarak huzur evi ya da hastane gibi kurumları ziyaret edebilirsiniz. 

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ortak gelirler nedeniyle baskı altında olacağınız bu süreçte kredi, nafaka, komisyon, vergi, sigorta, borç ya da hisse gibi kaynaklardan ötürü zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi, sizden oldukça güçlü bir şahıs ya da kurumla haksız bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz. Pek çok haber alabileceğiniz ve toplantılarla meşgul olacağınız bu hafta, kısa bir seyahate çıkmanız da söz konusu olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Partnerinizin üzerinde baskı kurabileceğiniz ve çok ısrarcı davranabileceğiniz bu hafta, özellikle kariyer planlarınızda fikir ayrılıkları yaşamanız söz konusu görünüyor. İşveren, yönetici ya da aile büyüğü gibi otorite figürleri ile konuşabilir ve kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Aşk konularında şimdiye dek hiç olmadığınız kadar seçici olacağınız bu dönemde, sevgilinize ya da varsa çocuğunuza her zamankinden daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Yurt dışı seyahati ya da yüksek öğrenim gibi bir alanda geleceğe dönük planlar yapabilir ve şaşıracağınız haberler alabilirsiniz. İş ortamınızda ise ortaya çıkmayan güç savaşları yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Evinizdeki hareketliliğin, gürültünün ve yoğunluğun devam edeceği bu haftanın yanı sıra tüm seneniz evde tamirat, taşınma ya da başka bir mülk ile ilgili çalışmalarla geçebilir. Evle bağlantılı para işleri hakkında görüşmeler yapabileceğiz bu süreçte, evinize ait çok yüksek rakamlar içermeyen ama uzun vadeli olacak bir kontrat söz konusu olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda gerçekleşen ay tutulması sürecinde siz öne çıksanız da normal şartlarda senenin bu zamanlarında partnerinizin dediği olur. Partneriniz ile aranızdaki iletişimin çok yoğun olduğu bu süreçte beklemediğiniz haberler alabilir ya da sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Eve ait konular veya babanız ise baskı oluşturabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Para konularında sıkıntılı olabileceğiniz bu süreç 2016'nın büyük bölümünde devam edecek fakat siz fakirleşmeyecek. Zaten iyi olan para idare becerinizi daha da geliştirecek olan bu durum, işlerle ilgili pek çok görüşme yapmanızı hatta bunun için bir iş seyahatine çıkmanızı gerektirebilir. Bir spor kulübüne üye olmanız ve diyete başlamanız da mümkün görünüyor.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ateş gibi olacağınız bu süreçte, enerjiniz öylesine yüksek ki sizi bir yerde tutabilmek pek mümkün görünmüyor. Satürn gezegeninin sizi yavaşlatmasının ardından gelen bu hareketlilik size iyi gelecek. Kendinizi anlatma ve duygularınızı dile getirme fırsatı bulabileceğiniz bu süreçte, sanat gibi yaratıcı alanlar size yardımcı olabilir. Sevgiliniz ya da çocuğunuzla pek çok konuşma yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Eviniz ya da başka bir mülk hakkında pek çok konuşma yapabileceğiniz bu hafta, mimar ve usta gibi evinizle bağlantılı kişilerle görüşmeniz olası görünüyor. Babanızla konuşmanız gereken meseleler de ortaya çıkabilir. Tüm bu görüşmelerin ardından kısa bir seyahate çıkabilir, eve ait meselelerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve ani kararlar verebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sosyal hayatınızın eskisinden çok daha canlı olacağı bu süreçte tüm bu sosyalliğin yanı sıra seyahate çıkabilirsiniz ya da yoldan gelenler olabilir. Arkadaşlarınızla hafta sonu gezilerine çıkabileceğiniz gibi uzun zaman yolda da vakit geçirebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan gelebilecek sürprizlere ya da beklemediğiniz bir sözleşmenin gündeme gelmesine hazır olun.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Burcunuzda bulunan Venüs gezegeninin cazibesi ile aşkı kendinize mıknatıs gibi çekebileceğiniz bir süreçtesiniz. Kendinize çeki düzen vermeniz ve yenilikler yapmanız için uygun bir zaman dilimindesiniz. Diğer yandan parayla ilgili pek çok konuşma ya da yazışma yapmanız gerekebilir. Sosyal hayatınız para yüzünden kısıtlansa da sürpriz bir habere de hazırlıklı olmalısınız.

 

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500