Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta 2016 senesinin en önemli yeniaylarından biri doğuyor. Bakalım, yeni başlangıçlar için güçlü enerjiler üreten ve yeni fırsat kapıları açan bu süreç, burçlarımızı nasıl etkileyecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2674 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burcunuzda doğan yeniayla birlikte ön planda olacağınız ve gezegenler arasındaki etkileşimin de merkezinde yer alacağınız bir hafta geçireceksiniz. Hem özel, hem de iş hayatınızda aynı anda mücadele etmenizi gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yoğun bağımsızlık isteğinize karşılık, işinizde ve ailevi konularda baskı altında hissedebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İç dünyanızda derin dalgalanmalar yaşayabileceğiniz bu süreçte, gizli işler ve düşüncelerle meşgul olabilirsiniz. Etraftan izole olup tek başınıza çalışmanızı gerektiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. Psikolojik bir sorun ya da fobiden kurtulmak için yardım almanızın yanı sıra para işleriniz de yolunda gidecek gibi görünüyor.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Büyük bir hayalinizi gerçekleştirmek amacıyla harekete geçebilir fakat bu konuda büyük maddi engellerle karşılaşabilirsiniz. Para konularında özgüvenle hareket etseniz de kendinizi, yüksek rakamların söz konusu olduğu riskli koşulların içinde bulacabilirsiniz. Şirket ve kendi harcamalarınız arasında zorlanmanız olası görünüyor.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Perşembe günü doğacak olan yeniayla birlikte kariyerinizde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatında yepyeni başlangıçlar yapma ihtimaliniz olsa da bunun için zorlu engelleri aşmanız gerekiyor. Eşiniz, iş ortağınız, rakibiniz ya da karşınızdaki büyük bir kurum tarafından baskı görebilir ve haksızlığa uğramış hissedebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hafta içinde doğacak olan yeniayla birlikte yurt dışı, üniversite, seyahat, medya, yabancılar ya da hukuki konularda sürprizler ve yeni seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler yapmanızın söz konusu göründüğü bu süreçte, istediğinizi elde edecek fakat epey zorlanacaksınız. Aşk konusunda ise yavaş ama sağlam adımlarla ilerliyorsunuz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Para konularında yaşadığınız yoğun iniş çıkışlar zamanla azalsa da bu haftanın yeniayı sizi oldukça zorlayabilir. Maaşınız dışında kalan miras, nafaka, telif, hisse ya da kredi gibi konularda yeni gelişmeler yaşayabileceğiniz bu süreç on gün boyunca devam edebilir. Çocuklar ile ilgili sorumluluklar da baskı altında hissetmenize yol açabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Size karşı oluşan yeniay ile birlikte evliliğiniz, uzun süreli ilişkileriniz ya da iş konusunda oluşturduğunuz birliktelikleriniz ön plana çıkacak ve sizin için mücadeleli bir dönem başlayacak. Eşiniz, avukatınız, ortağınız ya da bağlı bulunduğunuz ajans gibi kişiler veya kurumlar sizi çok şaşırtabilir. Partnerinizle, kariyer planlarınıza dair çatışmalar yaşayabilir ve eve ait konular yüzünden baskı altında kalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yeniayla birlikte günlük işlerinizde, diğer çalışanlarla olan ilişkilerinizde ve genel anlamda çalışma ortamınızda iniş çıkışlı bir dönem başlayacak. Evde ya da işteki yardımcınızla ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili beklemediğiniz bir durumla karşılaşabileceğiniz bu süreçte aylık gelirinizde küçük ama sağlam bir artış yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık 

Bu hafta oluşacak olan yeniayla birlikte aşk hayatınız, çocuklar, hamilelik gibi konularda ya da sanat gibi yaratıcı alanlarda ön plana çıkacaksınız. Bu süreçte birine aşık olursanız, bu bir yıldırım aşkı olabilir ve başladığı hızla bitebilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve aşk meselelerinde acele etmemelisiniz. Parasal konular da sizi sıkıştıracak.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Perşembe günü oluşacak olan yeniayla beraber eviniz veya babanızla ilgili konulara dikkatini vermeli fakat diğer yandan da eşiniz veya ortağınızla da ilgilenmeye devam etmelisiniz. Partnerinizin tutumlu davranmadığını düşünebilir ve bilinçsizce ona baskı yapabilirsiniz. Ailevi meselelerde iniş-çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ailevi bağlarınız hayatınızda oldukça önemli bir yer kaplayacağı bu süreç, önümüzdeki haftalar boyunca devam edecek. Çıkmanızın mümkün göründüğü bir seyahat, hayatınıza hiç beklemediğiniz önemli gelişmeler getirecek. Seminer, kurs ya da okulla ilgili seçeneklerle karşı karşıya kalabileceğiniz bu hafta, sizden büyük bir arkadaşınız yol göstericiniz olacak.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Para ile ilgili meselelerde iniş çıkışlı günler yaşayacağınız bu süreçte, beklemediğiniz harcama ya da masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız nedeniyle hobilerinizden ya da ek harcamalarınızdan bir miktar kısmanız gerekebilir. Arkadaş, dernek ya da kulüp gibi bir topluluğun baskısı altında kalabilir, etki altında yanlış kararlar verebilirsiniz.

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500