Haftalık Burç Yorumları

Yeniayın yapıcı enerjisi ile birlikte yeni başlangıçlar yapabileceğimiz bu hafta, eylem gezegeni Mars'ın gerilemek üzere oluşu bakalım burçlarımızı nasıl etkileyecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1979 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yönetici gezegeniniz olan Mars, haziran başına kadar geri gidecek ve dolayısıyla onun enerjisinden yararlanamayacaksınız. Yeni alanlarda girişimler yapmak yerine, hâli hazırda başlamış bulunduğunuz işleri daha rahat halledebilirsiniz. Geçmişe dönüş yaparak yarım bıraktığınız konuları yeniden canlandırabilir ya da tam bir kapanış sergileyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İletişim becerilerinizin fazlasıyla aratacağı bu süreçte kendinizi, her zamankinden daha çok dile getirecek; toplantı ya da görüşmelere katılacaksınız. Kardeşlerinizle bu dönemde sürekli olarak bağlantı halinde olmanız mümkün görünüyor. Zaman geçirmekten hoşlandığınız konularla ilgilenebilecek ve partnerinizden güzel haberler alacaksınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Görüşme trafiği bakımından sizin için oldukça yoğun geçecek bu hafta, yapacağınız görüşmeleri gizli tutmanız yararınıza görünüyor. Haberler alabilir ve bu haberler doğrultusunda kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Eviniz ya da başka bir mülkünüz ile alakalı, yüklü miktarda para içeren konuşma ya da yazışmalar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Haziran başına kadar olan süreç, kariyerinizde yeni girişimlerde bulunmanız için uygun olmayacak. Fakat eskiden iş yaptığınız şahıs ya da kurumlarla tekrar bir araya gelebilirsiniz. Yarım bıraktığınız proje ya da teklifler yeniden gündeminize girebilir. Yapacağınız kısa seyahatlerde lüks unsurlar bulunsa da partnerinizin desteği ile üstesinden gelebileceksiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İşvereniniz, yöneticiniz ya da aile büyüğünüz gibi otorite figürleri ile görüşmeler yapabileceğiniz bu süreçte, özellikle para ile ilgili konuşmalarınızın olumlu geçmesi mümkün görünüyor. Yaptıklarınızı anlatabilir ve akabinde gelirinizde artış talebinde bulunabilirsiniz. Eylül ayına kadar maddi konularda büyük fırsatlarla karşılabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Birtakım zorluklar ve hayal kırıklıkları yaşasanız da hayatınızın oldukça şanslı bir döneminden geçiyorsunuz. Son derece büyük fırsatlarla karşı karşıya gelebilirsiniz fakat gerçek niyetini saklayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Bunların yanı sıra mülk ile ilgili meselelerden dolayı yorulabilirsiniz ama uzun vadede kazançlı çıkacağınızı aklınızdan çıkarmayın.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Seyahat planlarınızı ertelemek ya da değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Beklemekte olduğunuz bir haber varsa, bu haberin gecikmesi söz konusu olabilir fakat geçmiş ile bağlantılı ve yarım kaldığını düşündüğünüz meseleler konusunda yeni haberler alabilirsiniz. Partnerinizle yapacağınız kısa bir seyahat, ikiniz için de çok hoş geçebilir ve samimiyetinizi arttırabilir. Yüklü bir miktarda para da elde edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Harcamalarınızın her zamankinden fazla olduğu bu süreç, uzun süre devam edecek. Alacaklarınız varsa çeşitli nedenlerle gecikmesi mümkün olduğundan, bütçenizi bu ihtimale göre şekillendirmelisiniz. Partneriniz ile birlikte yapacağınız olası bir seyahatte yakın bir arkadaşızın yardımını alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Mars gezegeni iki senenin ardından ilk kez burcunuza gelmiş durumda ve bu da bazı ayrıcalıkları beraberinde getiriyor. Mars gezegeninin burcunuzda her zamankinden çok daha uzun kalacağı bu süreçte, pek çok meselede üstün geldiğinizin farkına varacaksınız. Buna ek olarak; tutkulu ve yaratıcı yönünüz, hayatınızdaki aşk ve romantizm de ön plana çıkacak.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuz için yeni başlayan ve Haziran ayına kadar devam edecek olan eğilim, evinize dair önemli meselelerde geçmişe dönmenizi gerektirebilir. Bu alanlara yönelik planlarınızda eskiye döndüğünüz takdirde işler, istediğiniz gibi ilerleyecektir. Geçmişte kaçırdığınız fırsatların ve beğenip de gerçekleştiremediğiniz planların bir kez daha karşınıza çıkması söz konusu.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yaşamakta olduğunuz ev ya da başka bir mülkünüz ile ilgili yüklü miktarda para içeren bir konuda gizli bir destek elde edeceksiniz. Bu desteği, hayatınızda oldukça etkin olan bir kişi ya da kurumdan alabilirsiniz. Eylül ayına kadar olan süreçte elinize toplu şekilde para geçmesi mümkün görünüyor. Öte yandan bu hafta içerisinde arkadaşlarınızla bir seyahate ya da kısa bir geziye çıkabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Alacaklarınızın gecikebileceği, Temmuz ayına kadar bazı para meselelerinin sürüncemede kalabileceği bu süreçte moralinizi bozmamaya çalışın. İlk kez zam isteyecekseniz bunun için uygun bir dönem olmadığını unutmayın. Fakat önceden verilmiş olan bir zam sözünüz varsa şansınızı deneyebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi halledebileceğiniz gibi partnerinizden de yeni haberler alabilirsiniz.

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500