Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Akrep gezegeninde oluşacak olan güçlü dolunay, önsezilerimizin de yardımıyla bilinmeyenleri ortaya çıkaracak. Kendimiz ya da başkaları ile ilgili keşiflerde bulunabileceğimiz, derin bir hesaplaşma ya da sorgulama yapabileceğimiz bu süreçte, bakalım burçlarımız dolunaydan nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1964 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Venüs gezegeninin tüm ilişkilerinizi rahatlatacağı ve aşk hayatınızı ön plana çıkaracağı bir süreçtesiniz. Sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bu dönemde, geleneksel kalıpları reddederek modern yaklaşımlara yönelmek isteseniz de otorite figürleri ile sıkıntı yaşayabilmeniz mümkün görünüyor. Cuma günü oluşacak olan dolunay ile birlikte büyük bir gelir ya da gider gündeme gelebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bu hafta aktif olacak Venüs gezegeni ile birlikte siz de hareketli bir hafta geçireceksiniz. Para ile ilgili olumlu bir haber alabilir ya da gizli birinden destek sağlayabilirsiniz. Senenin bu döneminde gezegenlerin, burcunuzda toplanmaya başlamaları nedeni ile inisiyatif sizin elinize geçse de, cuma günü gerçekleşmesi beklenen dolunay süresince son sözü karşı taraf söyleyecek.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Temponuzun hızlanacağı ve takatten düşeceğiniz bu süreç, cuma günü oluşacak dolunayda teslim edeceğiniz bir iş ya da projeniz ile az da olsa feraha kavuşacak. İş ortamınız ile ilgili hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bu hafta, iş yapma yönteminizde değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bunların yanı sıra spora başlamanızı veya doktor kontrolleri ile sağlık testleri yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sevgilinizin ya da iş ortağınızın, üzerinizde bariz şekilde olmasa da büyük bir baskı oluşturacağı bu süreçte, değişime zorlanabilirsiniz. Cuma günü oluşması beklenen dolunay ise hayatınıza yenilikler getirecek. Çocuk ve hamilelikle ilgili yeni haberler alabileceğiniz gibi, dolunayın büyüsü altında yaratıcılığınızı da ön plana çıkarabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Cuma günü gerçekleşmesi beklenen dolunay nedeniyle, bu hafta sizin için önem arz eden bir meseleyi sonlandırmanız gerekebilir. Ayrıca evinize dair küçük veya büyük planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Evinizin yanı sıra babanızın da ön plana çıkabileceği bu süreçte, yakın ilişkilerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Para işlerini yakından takip etmenizi gerektirecek olan bu süreçte, ani gelişmeler veya sürprizler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan Cuma günü gerçekleşecek olan dolunay, sizin için kısa bir seyahat fırsatı doğurabilir. Temponuzun hızlanacağı, insanlarla yüz yüze ya da İnternet ve telefon yoluyla sürekli olarak görüşmenize neden olabilecek bu hafta; önemli bir sınavınızdan sonuç alabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gerek yakın ilişkileriniz, gerekse maddi meseleler konusunda hareketli geçecek bir süreçten geçmektesiniz. Evinize ait problemler yaşayabilirsiniz ya da bir aile büyüğünüzün baskısını, üzerinizde hissedebilirsiniz. Yaşanan bu tatsızlıklar, planlarınızı gerçekleştirmenize engel olmasa da canınızı sıkabilir. Cuma günü oluşacak olan dolunay ise aylık gelirinize bir netlik kazandırabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Senede bir defa olmak üzere burcunuzda oluşan dolunay süresince hayatınızda sizin sözünüz geçecek. Normal şartlarda yılın bu zamanında gezegenlerin size en uzak konumda oluşu nedeni ile yalnız ya da çaresiz hissetseniz de dolunayın enerjisi ile ön plana çıkacaksınız. Özel bir meselenin sonuçlanabileceği bu hafta, nerede durduğunuzu net bir şekilde görebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aşkla, yaratıcı meselelerle ya da çocuklarla ilgili sürprizlerle karşılabileceğiniz bu hafta, cuma günü gerçekleşecek olan dolunayın enerjisi ile huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Dolunayın, burcunuzun sırlar evine enerjisini vermesi nedeniyle iç dünyanız karışabilir; sırlarınız açığa çıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda gerçekleşmekte olan Pluto gerilemesi ile birlikte hayatınızdaki baskının azaldığını hissedeceksiniz. 8 Ocak ya da ona yakın bir tarihte doğduysanız, bu hafta önemli ipuçları ile karşılaşabilirsiniz fakat dikkatli olmanız gerekiyor. Öte yandan, kalabalık bir davet; düğün, parti ya da okul yemeği gibi bir organizasyon size iyi gelebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Cuma günü gerçekleşecek olan dolunayın, beraberinde getireceği enerji ile iş ve ev hayatınızdaki bir mesele sonuçlanabilir. Kariyer durumlarınızın netleşebileceği bu süreçte; ani ve kısa bir seyahat, habersiz misafirler ya da sürpriz haberlerle temponuz hızlanabilir. Yeni biri ile tanışabilir ya da var olan sevgilinizle yakınlaşabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Oluşacak olan dolunay size iyi gelecek. Beraberinde getirdiği enerji ile, yerinizde duramayacağınız ve ufuklarınızı açmak isteyeceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Seyahat planları yapabileceğiniz gibi, üniversiteye geri dönmek veya seminerlere katılmak isteyebilirsiniz. Farklı kültürler ile ilgili macera duygunuzu besleyecek bu enerji, yurt dışı bağlantılı işler yapmanızı sağlayabilir.

burçlar koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500