Haftalık Burç Yorumları

Oluşan dolunayın meydana getirdiği duygusallıktan kurtularak, toparlanma evresine geçeceğimiz bu süreçten bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2220 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Beklenmedik masraflarla karşılaşabileceğiniz bu süreçte dikkatinizi para meseleleri üzerinde tutmaya devam etseniz de daha çok kendi kazandığınıza odaklanacaksınız. Alışverişlerinizde aceleci davranmamaya çalışın. Bütçenizdeki değişikliklerden dolayı eğitim, seyahat, yurt dışı ya da medya ile ilgili planlarınızda değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Venüs gezegeninin hayatınıza daha fazla güzellik, aşk ve para güzellik getireceği bu süreç; Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek. Bütün ilişkilerinizin rahata kavuşacağı ve diplomasi becerilerinizin gelişeceği bu hafta, dolunay ile beraber gündeme gelen yakın bir ilişkinizde duygusallıktan sıyrılacak ve bozulan ilişkilerinizi onarabileceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sağlığınız ile ilgili meselelerden dolayı yoğunluk yaşayabileceğiniz bu süreçte, Merkür gezegeninin gerilemeye başlaması nedeni ile sizin de yavaşlamanız gerekecek. Mayıs ayının sonlarına kadar olan gecikmeler sizin yararınıza olacak. Hiç beklemediğiniz şekilde değişen koşullar nedeni ile vereceğiniz kararlardan dolayı ilerleyen zamanlarda pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Dolunay ile birlikte netleşen aşk ve çocuk meselelerinin yanı sıra sanatsal projelerinizde de olumlu haberler veya sonuçlanabilir alabilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan dolayı yorulabileceğiniz bu süreçte, senelerdir görmediğiniz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve  bu sayede biraz da olsa kafa dağıtabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sizin için son derece önemli olan bir konuyu sonlandırabileceğiniz bu hafta, evinize ait planlarınızda da gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son kararı vermekte acele etmemeniz gereken bu süreç, imza atmanız için de hiç uygun değil. Yanlış anlaşılmalara eğilimli olacağınız için dikkatli olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Önceden yaptığınız anlaşmaların yeniden karşınıza çıkma ihtimaline karşı hazırlıklı olmalı ve yeni imzalar atmak için uygun olmayan bu dönemde anlaşma yapmaktan kaçınmalısınız. Evinizdeki hareketlilik hâli, eski yoğunluğunda olmasa da devam edecek. Taşınma, ev ya da mülk satma, tamirat ya da kiralama gibi işleriniz şimdilik sekteye uğrayabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kendi kazancınız ile ilgili para meselelerini hızlı sonuçlandırabileceğiniz bu süreçte, ortak kaynaklarla bir süre daha ilgilenmeniz gerekebilir. Maddi koşullarınız, seyahat ya da gezi planlarınızı dolaylı yoldan sekteye uğratabilir. Yakın akrabalarınız ile olan para ilişkilerinize dikkat etmelisiniz zira alacaklarınızın gecikme ihtimali mümkün görünüyor.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Dolunayın duygularınızı açığa çıkarabileceği bu hafta, aşırı duygusallıktan sıyrılabilir ve tarafsız bakış açınıza yeniden kavuşabilirsiniz. Dolunayın etkisi yavaş yavaş azalmaya başladığında ise ilişkinizde partneriniz ağır basacak. Eşiniz ya da sevgilinizle değer yargılarınız üzerinden çatışabilir ve harcamalarınız noktasında kısıtlandığınız fikrine kapılabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Dolunay sizi huzursuz kılsa da, dışa dönük yapınız sayesinde enerjinizi dışa aktarabilir ve sizi yavaşlatan unsurlara rağmen hızla ilerleyebilirsiniz. Karar vermeniz gereken konularda; yanlış anlaşılmalar, eksik bilgiler veya değişen koşullar sorun yaratabilir. Günlük işlerinizin detayları sizi yavaşlatsa da, iş yerinizdeki ilişkilerinizin düzene gireceği hoş bir dönemin arefesindesiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Kalabalık ortamları geride bırakarak, kendi kendinize zaman geçirmek isteyeceğiniz ve haftalarca sürecek olan bu süreçte, aşık olma ya da var olan ilişkinizde yakınlaşma eğiliminde olabilirsiniz. Geçmişe dönerek, eski aşk veya arkadaşlarınız ile bağlantı kurma fırsatı bulabileceğiniz gibi, yarım kalan meselelerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Önceki süreçte önemli bir sonuçlanma yaşasanız da evinize ait meseleler, sizin için bir süre daha öncelikli olmaya devam edecek. Ortamınızdaki genel yavaşlık hâlinden siz de etkilenecek ve ileriye dönük adımlar atma noktasında zorluklar yaşayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi daha önce aklınıza gelmeyen farklı çözümlerle halledebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Seyahat, üniversite ya da yurt dışı bağlantılı planlar yapabileceğiniz gibi, uzun zamandır gitmediğiniz bir yere gidebilir ve romantik anlar yaşayabilirsiniz. Meşgul olduğunuz meseleler sizi kısıtlasa da tamamen engel olmaları söz konusu değil. Yakın akrabalarınız ile daha sık görüşecek ve sorunlarınız varsa tatlılıkla çözebileceksiniz.

burçlar koç burcu aslan burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu başak burcu akrep burcu terazi burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu son dakika magazin haftalık burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500