Haftalık Burç Yorumları

Nostalji ayı olarak geçecek mayıs ayında geçmiş ile bağlantılı haberler alabilir, yarım kalmış işlerimizi halledebilir ya da önceden ertelediğimiz bir seyahate çıkabiliriz. Bakalım burçlarımız bu süreçten nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2349 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Para ile ilgili gelişmeler yaşayacağınız bu hafta, yanlış anlaşılma ya da eksik bilgilendirmelerden kaynaklanan hata veya eksikliklere karşı dikkatli olmalısınız. Yarım kalan meselelerinizi bu defa tam olarak halledebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Maddi konuda bir arkadaşınızdan destek alabileceğiniz gibi işveren ya da aile büyüğü gibi bir otorite figüründen de yardım isteyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sizin için en güzel baharlardan biri olabilecek bu süreçte aşk, sanat ve çocuklar gibi konular ön plana çıkacak. Bol bol sevecek, sevilecek ve mutlu olacaksınız. Yaratıcılığınızın artacağı, iletişim becerilerinizin güçleneceği ve kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bu süreçten mümkün olduğunca maksimum düzeyde fayda elde etmeye çalışmalısınız. Geçmişiniz ile bağlantılı birtakım haberler almanız olası görünse de bu haberlerin yanıltıcı haberler olabileceği ihtimalini göz ardı etmemelisiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Normalde duygularını paylaşma konusunda istekli bir burç olmanıza rağmen, bu süreçte duygularınızı saklı tutmayı tercih edebilirsiniz. Her zamankinden daha içinize kapanık olabileceğiniz bu dönemde gizli konuşmalar ya da iş görüşmeleri yapmanız söz konusu olabilir. Bunların yanı sıra eviniz ile ilgili sürüncemede kalan meseleleriniz varsa bu konularda ani hareketlenmeler yaşayabilir ve haberler almaya başlayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Büyük bir idealiniz varsa yakın akrabalarınızdan gelebilecek yardımlar doğrultusunda bunu gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Arkadaşlarınızın, dernek veya kulüp gibi toplulukların hayatınızda daha fazla yer alacağı bu süreçte oldukça mutlu olacaksınız. Hayatınıza renk getirecek bu sosyal programlar aracılığı ile ilgi duyacağınız biri ile tanışabilirsiniz. Seyahat imkanlarınızı da göz ardı etmemenizde fayda var.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kariyeriniz konusunda geçmişte yarım kalan meseleleriniz varsa bunları tamamlamak için oldukça ideal bir süreçtesiniz. Otorite figürlerinin sizi kayıracağı ve size büyük bir hoşgörü ile yaklaşacağı bu hafta, adeta torpilli olacaksınız. Tamamlanmamış işleriniz veya kaçırdığınız tekliflerin yeniden karşınıza çıkabileceği bu dönemden elde edeceğiniz faydayı maksimize etmeli ve hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sadece on iki senede bir burcunuzu ziyaret eden uğurlu Jüpiter gezegenin ziyaretinize geldiği ve hayatınıza çok güzel fırsatlar getirdiği bu dönemden faydalanmak için gözünüzü dört açmalısınız. Eylül ayına kadar ev alma, aşık olma, evlenme, çocuk sahibi olma, sağlık sorunlarınızı çözebilme gibi pek çok fırsatla karşılaşabilir ve kariyerinizde oldukça başarılı seviyelere ulaşabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Paraya odaklanacağınız bu süreçte komisyon, nafaka, hisse, miras, tazminat, kredi, vergi, borç, avans ya da telif gibi maaşınız dışında var olan ortak kaynaklarınız ön plana çıkacak. Maddi meselelerde perde arkasından sizi destekleyen bir koruyucuya sahip olabilirsiniz. Görüşmeler gerçekleştirebilir ve haberler alabilirsiniz fakat koşulların değişme ihtimaline karşılık son kararı vermeyi ertelemeniz yararınıza olacaktır.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Partnerinizin ön plana çıkacağı bu süreçte inisiyatif eşinize, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza ya da iş ortağınıza geçebilir. İlişkinizin her zamankinden daha da güzel ilerleyeceği bu dönemde son derece romantik anlar yaşayabilir, partneriniz ile olan ilişkinizi güçlendirecek seyahat planları yapabilirsiniz. İş ortağınız ya da sizi temsil eden aracılar ise maddi meselelerde fayda sağlayacak fırsatlar sunabilirler.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Ocak ayından beri gerileme sürecinde idi ve bu nedenle enerjiniz oldukça düşüktü. Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Jüpiter'in düzelmesi ile hayatınızda ani hareketlenmeler meydana gelebilir. Aldığınız haberlere dikkat etmelisiniz; zira önemsizmiş gibi görünseler de büyük olayların öncüsü olma özelliği taşıyabilirler. İş yerinizde güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bu süreçte çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de her zamankinden iyi olacak.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Aşkın sizin de kapınızı çalabileceği bu bahar mevsiminde çalan kapıyı açıp açmamak sizin tercihinize kalmış. Yıldız haritanızın aşk bölümünde oluşan enerji birikimi, yeni tanıştığınız ya da hali hazırda tanımakta olduğunuz biri ile duygusal bir ilişkiye başlamanıza neden olabilir. Yurt dışı, sosyal medya veya üniversite gibi ortamlarda da benzer tanışmalar gerçekleşebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Evinize ait planlarınızda önünüze seçenekler çıksa da son kararı verme konusunda acele etmemeli, imza atmamalı ve ve vermemelisiniz. Öngöremediğiniz bazı koşullar veya eksik bilgiler verebileceğiniz kararlardan ötürü ileride pişman olmamak için bu tip noktalara dikkat etmelisiniz. Sahip olduğunuz bir mülk ile bağlantılı para konuları ise parlak görünüyor.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Çıkacağınız kısa seyahatler çok hoş geçeceği bu süreçten faydalanmalısınız. Sevgiliniz ile romantik anlar yaşayabileceğiniz gibi ilgi duyacağınız yeni biri ile de karşılaşabilirsiniz. Başkası ile birlikte hareket etmenin size fırsatlar sağlayacağı bu dönemde yakınınızda bulunan insanlardan ayrılmamaya dikkat edin. Eşiniz ile ilgili iyi haberler alabileceğiniz gibi evlenmeye de karar verebilirsiniz.

son dakika magazin astroloji burçlar haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500