Haftalık Burç Yorumları

21 Mayıs gecesi meydana gelecek olan dolunay, haftamızın biraz olaylı geçmesine neden olabilir. Bakalım burçlarımız bu süreçten nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2361 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Cumartesi gecesi gerçekleşecek olan ve bütün haftanızı etkileyen dolunay; gündeminize uzun seyahatler ve yurt dışı bağlantıları gibi konuları sokacak. Seyahat planları yapmanız, uzaklardan gelen misafirlerinizi ağırlamanız ya da yurt dışı ile bağlantı halinde olmanız olası görünüyor. Hukuki bir davanız varsa o konuda da önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Harcamalarınızın bol olacağı bu hafta maddi meseleleriniz gündeme gelecek ve sonuçlanma aşamasına geçeceksiniz. Dolunayın etkisi ile borç, tazminat, kredi, hisse, vergi, nafaka, sigorta ya da miras gibi bir konu gündeme gelebilir ve elinizden yüklü miktarda para çıkarmanız gerekebilir. Büyük bir şey satın alırsanız faturalarınızı muhakkak saklamanız gerektiğini unutmayın. Bu hafta genel itibariyle biraz sürüncemede geçse de önümüzdeki hafta daha net bir bakış açısına sahip olacaksınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Dolunayın ışığı ile birlikte iş ya da özel hayatınızda var olan yakın bir ilişkinizin gerçek durumu açığa çıkacak. Olayların aşırı uçlara taşınabileceği bu hafta, evlenme ya da ortaklık kurma gibi bir adım atabilir ya da tam tersi var olan bir birlikteliğinizi sonlandırabilirsiniz. İnisiyatifin karşı tarafta olacağı bu süreçte partnerinize uyum göstermelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Fazlasıyla meşgul geçireceğiniz bu hafta, bir proje ya da görevi teslim etmek amacıyla oldukça yorulabilirsiniz. Dolunayın etkisiyle iş ve sağlık dünyanızda yoğun bir enerji hissedebilir ve beklediğiniz bir proje için onay alabilirsiniz. Sağlık meselelerinizin de gündeme geleceği bu hafta, ihmal ettiğiniz kontrolleri yaptırmanız, diyete ve egzersize başlamanız gerekebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Cumartesi gecesi oluşacak olan dolunay ile birlikte hayatınıza, yaratıcılığınıza ve çocuklar ile olan ilişkilerinize büyük bir enerji gelecek. Renkli ortamlarda bulunabileceğiniz, sanatla ilgilenebileceğiniz ve yeni haberler alabileceğiniz bu haftayı dolu dolu geçirmeye çalışmalısınız. İlişkinize ışık tutan dolunay, duygularınızı aşırı uçlara itebilir. Olaylar karşısında tarafsız bakış açınızı korumakta zorlanacağınız bu süreçte olası yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Eviniz, bir mülkünüz ya da anne veya babanızla ilgili meselelerinizi aydınlatacak olan dolunay sayesinde evinize odaklanabileceksiniz. Yatılı misafir ağırlamanız, davet vermeniz ya da taşınma ve kiralama gibi büyük ölçekli meselelerle uğraşmanız olası görünüyor. Hayatınızda büyük bir önem arz eden bir konuya son noktayı koyabilirsiniz. Merkür gezegeni yörüngesine henüz tam olarak oturmadığından imza atmanızı gerektirecek olan işleri önümüzdeki haftaya ertelemeniz daha doğru olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bu hafta oluşacak olan dolunay, yıldız haritanızın yollar ve akrabalar ile ilgili olan bölümlerine enerji verdiği için seyahate çıkmanız, şehir dışına küçük bir kaçamak yapmanız ya da alternatif olarak şehir içinde uzun saatler geçirmeniz mümkün görünüyor. Çekirdek ailenizin dışında kalan yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizin ön planda olacağı  bu dönemde, bastırılan meselelerin gün yüzüne çıkma olasılığına karşı hazırlıklı olmalısınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Harcamalarınız bir süredir azalmadan devam etse de bu haftanın dolunayı para evinize enerji getirecek ve büyük bir alışveriş yapabileceksiniz. Bu süreçte satın aldığınız bir şeyin ileride pişmanlık getirebileceğini unutmamalı, iade etme ya da en azından değiştirme seçeneklerinizi elinizde tutmalısınız. Maaşınızla ilgili meseleler gündem gelebilir, zam talebiniz ya da ek kaynak arayışınız önümüzdeki dolunay süreci ile beraber sonuçlanabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Önemli bir meseleyi sonuçlandırmanıza yardımcı olacak dolunay sürecinde tutkulu, sinirli ve sabırsız olabilirsiniz. Duygusallaşacağınız ve aşırı uçlarda bulunarak fevri kararlar verebileceğiniz bu süreçten alacağınız zararı minimize etmeye çalışmalısınız. Burcunuzda senede bir defa meydana gelen dolunay süresince hayatınızda söz sahibi siz olacaksınız ve dolunayın bitimi ile beraber inisiyatif yavaş yavaş partnerinize geçecek.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yay burcunda oluşacak olan dolunay ile beraber yıldız haritanızın en saklı ve entrikalı bölgesi aydınlanacak. Size ya da çevrenize ait olan sırların açığa çıkması, bazı gerçeklerin bir anda baş göstermesi ihtimallerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Kalabalıklardan ve gürültüden uzaklaşarak kendinizle baş başa kalmaya çalışmalı ve yenilenmelisiniz. Sizi rahatsız eden fobi ya da buna benzer başka endişeleriniz için ise bir uzmandan yardım almayı düşünmelisiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sosyal hayatınızın her zamankinden daha canlı olduğu ve sık sık kalabalık ortamlarda bulunduğunuz bu süreç, bir süre daha devam edecek. Büyük bir davete, düğüne ya da fuara katılabilir; dernek ya da kulüp gibi sosyal organizasyonlarda aktif olarak bulunabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde ise gelişmeler yaşamaya hazırlıklı olun.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bir süredir meşgul olduğunuz kariyer meseleleri ya da ailevi konular, dolunay süreci ile birlikte sonuçlanma aşamasına geçecek. Fakat oluşması mümkün görünen bu karmaşık ortamın beraberinde getireceği yanlış anlaşılmalara ve aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Otorite figürleri ile çatışma eğiliminde olsanız da kariyerinizdeki başarı potansiyelinizi kullanmalı ve elinizden geleni yapmalısınız.

kova burcu balık burcu burçlar astroloji haftalık burç yorumları günlük burç yorumları koç burcu ikizler burcu boğa burcu akrep burcu yengeç burcu terazi burcu başak burcu aslan burcu yay burcu oğlak burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500