Haftalık Burç Yorumları

Yay burcunda oluşan dolunayın enerjisinin dinmesinin ardından ateşli ve kavgacı Mars gezegeninin devreye girmesi ile birlikte tutkulu ve heyecanlı bir hafta bizi bekliyor.

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1970 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Oluşan dolunay ile birlikte seyahatinizden dönebilir, eğitiminiz ile ilgili bir meseleyi sonuçlandırabilir veya medya ya da yayıncılık ile ilgili bir konuya odaklanabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ise para meseleleri ile ilgileneceksiniz. Harcamalarınızın artması ve kredi, vergi, nafaka, taksit ya da borç gibi ödemelerinizden dolayı zorlanmanız mümkün görünüyor.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Büyük bir ödeme ya da alışveriş yapmanızın olası göründüğü dolunay sürecinde miras, nafaka ya da vergi gibi bir para meselesini sonuçlandırabilirsiniz. Kazancınız konusunda sorun yaşamayacaksınız fakat ortak gelirlerinizde kısıtlama ile karşılaşabilir ve gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu meselelerin yanı sıra ocak ve şubat aylarında olduğu gibi aylarındaki partnerinizle birtakım sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum ağustosa kadar devam etse de giderek azalacağı için içinizi ferah tutun.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yakın ilişkilerinize ışık tutma görevi üstlenecek olan bu dolunay sürecinde anlaşmazlıkların su yüzüne çıkması ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu tip huzursuzluklar hızlı başlayıp hızlı sönse de bir anda alevlenmelerinin önüne geçmek için hassas konuları gündeme getirmekten kaçınmalısınız. Şubat ayında başlayan ve sizi oldukça zora sokan partner anlaşmazlıkları da bu süreçte sona erecek. Venüs gezegeninin burcunuza gelmesi ile birlikte tüm ilişkileriniz rahata kavuşacak ve hayatınıza aşk gelecek.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Gündelik işlerinizin yoğunluğundan ötürü hem evinizde hem de iş yerinizde yorulabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili meselelerin de gündeme gelebileceği bu dolunay sürecinde bazı meseleler aniden gün yüzüne çıksa da birkaç gün içinde çözüme kavuşacağından emin olabilirsiniz. Öte yandan iş ortamınızdaki bazı problemler, müşterileriniz ya da projeleriniz ile ilgili engeller ise bir süre daha devam edebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Size duygusallık getirecek olan bu dolunay sürecinde sevgiliniz, sanat, hamilelik veya çocuk gibi konular ön plana çıkacak. Önceden bastırılmış kırgınlıklarınız varsa bu dönemde gün yüzüne çıkabilir. Bu ani hisler güçlü olsa da sizi korkutmasın; zira bu dönem oldukça kısa sürecek. Fakat aşk hayatınızda baş gösterecek olan ciddi ve realist etki, bir süre daha varlığını devam ettirecek.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bu dolunay sürecinde, eskiye dair var olan önemli bir meseleniz çözümlenecek ya da tamamen bitecek. Mücadeleli ve oldukça enerji dolu olacağınız bu hafta, evinize ait konularla ilgilenebileceksiniz. Ailenize dair alacağınız sorumluluklar büyük planlarını konusunda sizi kısıtlayacak gibi dursa da öte yandan bunun, gereksiz risk almanıza engel olduğunu da unutmamalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yoğun tempolu ve yorucu bir seyahatten dönebileceğiniz gibi stresli ve baskı altında hissettiğiniz bir sınav döneminin sonuna gelmiş de olabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili zorluklar devam etse bunlara alıştığınız için eskisi gibi zorlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çabalarınızın boşa gitmeyeceğinden ve geleceğiniz adına sağlam bir temel oluşturduğunuzdan emin olabilirsiniz. Gelecek hafta ise masraflarınızın kontrolden çıkma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Çeşitli nedenlerden ötürü maddi yönden kısıtlı hissedebilir, elinizden geleni yapsanız dahi eskisinden az kazanabilirsiniz. Bu sıkıntılı süreç biraz daha devam etse de sizi fakirleştirmeyecek ve parayı daha iyi idare etmeyi öğrenmenizi sağlayacak. Bu problemlerden dolayı sosyal programlara ya da düğün ya da parti gibi bir davete katılmanız konusunda da zorluk yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda meydana gelen dolunayın etkisi ile isteklerinizin ve arzularınızın ön planda olacağı bir süreçten geçeceksiniz. Sabırsız ve heyecanlı olabilir, bu sebeple fevri kararlar alabilirsiniz. Fakat diğer yandan burcunuzda var olan Satürn, size dersler verecek ve sizi gerçeklerle yüzleştirecek. Dolunayın etkisinin azalması ile birlikte tedbirli ve mantıklı halinize geri döneceksiniz

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İç dünyanızı karıştıran ve yalnız kalma isteğinizi arttıran bu dolunay sürecinin sona ermesi ile birlikte eskiye oranla daha sosyal olacak ve arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. Dernek, kulüp gibi organizasyonlar ya da toplumsal projeler hayatınızda oldukça önemli bir yer tutacak. İş ortamınızdaki ilişkilerinizin de düzeleceği bu dönemde ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. 

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kalabalık ortamlara katılmanızın olası göründüğü dolunay sürecinde bir arkadaşınızın ya da sizin aşk hayatınız gündemde olacak. Olayları zirveye çıkaran ve duygularınızı fevri yaşamanıza neden olabilecek olan dolunaydan olabildiğince az etkilenmeye çalışmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. Aşk konusunda ise güzel bir dönem sizi bekliyor.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Oldukça göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bu dönemde kariyeriniz ve partneriniz aranızda bocalama yaşayabilirsiniz. Anneniz ile partneriniz arasındaki anlaşmazlıklara da hazırlıklı olmalısınız. Uzun süreden beri mücadele ettiğiniz iş meseleleri konusunda rahatlayabilir ve ilginizi başka alanlara yöneltebilirsiniz. Bunlara ek olarak seyahat, üniversite ya da yurt dışı bağlantılı planlarınıza da zaman ayırabilirsiniz.

burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500