Haftalık Burç Yorumları

5 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte hayatımıza gelecek olan hareketlilik bakalım burçlarımızı nasıl etkileyecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2407 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Hareketli bir süreçten geçtiğiniz için çeşitli nedenlerden ötürü kısa seyahat fırsatları elde edeceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Üniversite, yurt dışı veya medya ile bağlantılı alanlar ise bir süre daha sizi zorlamaya devam edecek. Bu zorluklara dayanabildiğiniz takdirde uzun vadede kazançlı çıkacak olan siz olacaksınız. Yakın akrabalarınızla daha sık görüşmeli, birlikte yapılabilecek ortak hedefler koymasınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çeşitli zorluklarla karşılaşmanızın olası göründüğü bu hafta, kısa bir süreliğine de olsa işlerinizi kolaylaştıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Maddi meseleler ön planda olsa da kazancınız konusunda sorun yaşamayacaksınız. Ortak gelirlerinizden dolayı kısıtlanma hissedebileceğiniz bu süreçte; komisyon, kredi, prim, nafaka, hisse ya da vergi gibi kaynaklardan ötürü zorluk yaşayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gezegenlerin burcunuzda toplanacağı ve size oldukça büyük bir enerji getireceği bu süreçte, bir süredir düşünmekte olduğunuz başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü doğacak olan yeniayınızın ardından da başlangıç yaptığınız işlerin planlarını hayatınıza geçirmeye başlayabilirsiniz. Fakat eşiniz ya da ortağınız gibi işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sizin için son derece eğlenceli geçecek olan bu dönemde eski aşkınız ya da şu anda birlikte olduğunuz sevgilinizle olan ilişkilerinizde var olan meseleler gündeme gelebilir. Duygularınızı gizlemeye ve ilişkilerinizi gizli yaşamaya meyilli olacaksınız. Gündelik işlerinizin çokluğu ve size yardım edebilecek kimsenin olmayışı nedeniyle ev ya da çalışma ortamınızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Çocuklarla da ilgilenmenizin gerekebileceği bu yoğun süreçte, muhatabınızn ergenler olduğunu unutmamalıve moralinizi bozmamalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sizi bir süredir meşgul etmekte olan ev meseleleriniz haziran ayının sonuna kadar devam etse de eskiye dönük işleriniz yoluna girecek. Sosyal hayatınızın da her zamankinden daha canlı olacağı bu dönemde, yeni bir çevreye girebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Fakat maddi meseleler yönünden yaşayabileceğiniz sıkıntılar bazı sosyal programlarınız konusunda kısıtlanmalar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Yakın çevrenizle yaşayabileceğiniz para meselelerinde yanlış anlaşılmalara ve yanıltıcı durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Kısa da olsa seyahat planları yapabilir ve bir süredir gitmediğiniz yerlere gitme isteği duyabilirsiniz. Diğer yandan da kariyerinizde büyük planlar yapmakta olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Pazar günü meydana gelecek olan yeniayın ardından heyecan verici gelişmeler yaşamaya hazırlıklı olun. Herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız, yeniaya kadar hazırlık yapmalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Anne ve babanız dışında kalan yakın akrabalarınızdan biriyle olan ilişkinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu sorun, belki de yalnızca fiziksel olarak ayrı düşmenizden kaynaklanıyor olabilir. Eşinizin akrabaları ile sizin akrabalarınız arasında da birtakım anlaşmazlıkların yaşanması söz konusu olabilir. Bunların yanı sıra harcamalarınızın bir süre yüksek olması ihtimaline karşı hazırlıklı olmalı ve gereksiz yere para harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Mars gezegeninin sizin burcunuzda geriye doğru gidişi sizi destekleyecek. Enerjinizin yüksek olacağı ve bulunacağınız ortamlarda lider pozisyonunda olacağınız bu süreçten alacağınız faydayı maksimum düzeye çıkarmalısınız. Öte yandan para işleriyle de uğraşabilirsiniz. Eskisi gibi çalışmanıza rağmen eskiye oranda daha az kazanabilirsiniz. Komisyon, nafaka, kredi, prim ya da hisse gibi gelir elde edebileceğiniz kaynaklara yapacağınız girişimleri yeniaya kadar bekletmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hayata yönelik farklı bir yaklaşım sergileme eğiliminde olduğunuz bir süreçten geçmektesiniz. Eskiye oranla daha karamsar fakat aynı zamanda da daha gerçekçi olabilirsiniz. Durumları olduğundan kötü algılama eğiliminden kaçınmalısınız. Gezegenlerin İkizler burcunda yani partnerlik bölgenizde toplandığı bu dönemde, ilişkilerinizin ön plana çıkmasına hazırlıklı olun. Hem iş ortamınızda hem de özel hayatınızda inisiyatifin partnerinizin elinde olmasının ve kararları onun vermesinin olası olduğunu unutmayın.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Eski arkadaşlarınızın birer birer karşınıza çıkabileceği bu dönemde arkadaşlarınızla aranızda var olan sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Öte yandan evinizde veya iş yerinizde var olan günlük işlerin de ön plana çıkmasına hazırlıklı olun. Detaylarla uğraşmanız ve belirsizliklerle mücadele etmeniz gerekebilir. Seyahat planlarınızda ya da yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde yşayabileceğiniz belirsizliklere karşı da dikkatli olmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kariyerinizde güçlü olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. İşlerinizin yavaşladığı bu süreçten istifade etmeli ve eski işlerin üzerinden geçerek daha önce görmediğiniz hataları bulmalısınız. Aynı zamanda çok da renkli geçecek olan bu süreçte eğlenceye, çocuklara ya da sevgilinize zaman ayırabileceksiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hem evinizi hem de işinizi düşünmeniz gereken bu süreçte hayatınızın bu iki alanını da iyi yönetmenizi gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizde artması muhtemel yükler ya da sorumlulukların sizi kısıtlaması ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan evinizle ilgili kafanızda var olan planlarınızı gerçekleştirmek için pazar günü doğacak olan yeniayın ardından harekete geçebilirsiniz. Kendi içinizde yaşayabileceğiniz kararsızlıklara ve durumları olduğu gibi değil de görmek istediğiniz gibi görmeye olan eğiliminiz nedeniyle yavaşlamamaya dikkat etmelisiniz.

burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500