Haftalık Burç Yorumları

5 Haziran Pazar tarihinde İkizler burcunda meydana gelen çift kısmetli yeniay, hayatlarımızın hangi alanlarına enerji veriyorsa; o alanlarda iki seçenek, iki teklif ve iki fırsatla karşılaşabiliriz. Bakalım bu süreçten burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2505 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Seyahat planları yapabileceğiniz bu süreçte yeniayın etkisi sonucunda bir yere gitmek ve oradan da başka bir yere daha gitmek gibi iki seçenekle karşılaşabilirsiniz. Seyahatlerinizin oldukça romantik ve eğlenceli geçmesinin olası olduğu bu hafta, yeniayın enerjisi ile birlikte yerinizde duramayacaksınız. Üniversite, medya veya yurt dışı ile ilgili bir meselede zorlanabileceğiniz gibi ortak gelirlerle ilgili bir tartışma da yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yeniay ile birlikte maddi meselelerinizi çözmek adına harekete geçebilir; zam ya da başka bir gelir kaynağı için başvuruda bulunabilirsiniz. Komisyon, vergi, borç, kredi, telif gibi alanlarda zorluklar yaşayabilir ve hareketlerinizin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Eğlenmek ve aileniz ile birlikte zaman geçirmek için gereğinden fazla harcama yapma ve risk alma eğiliminde olacağınız için dikkatli olmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuzda yılda bir defa meydana gelen yeniay, girişim yapmak istediğiniz bütün konularda size yardımcı olacak. Başlangıçlar yapmak ve yeni adımlar atmak istediğiniz tüm meseleler için hafta başından itibaren harekete geçmeli ve bu fırsatları kaçırmamalısınız. Size çift seçenekler sunacak olan bu yeniay sürecinde isterseniz doğru aşkı dahi bulabilirsiniz. Yeni başlayan aşklarınızın iyi gitmesinin kuvvetle muhtemel olduğu bu hafta; evlilik ve ortaklık gibi uzun süreli ilişkilerinizde kısıtlayıcı unsurlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Senenin doğum gününüzden önceki bu dönemi, sizin için iç dünyanızda bir hesaplaşma ve önemli kararlar alma süreci anlamına gelir. Her doğum gününüz ile birlikte yeni bir yılın başladığını unutmamalı ve önünüzde açılan bu yeni sayfayı iyi değerlendirmelisiniz. Etraflıca düşünmeniz ve ileriye dönük planlar yapmanız için yalnız kalmanın iyi bir seçenek olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevrenizle daha fazla görüşebileceğiniz ve etkinliklere yönelik davetler alabileceğiniz bu süreçte katılmak isteyeceğiniz iki sosyal olay arasında ikilem yaşayabilirsiniz. Okul yemeği, mezuniyet balosu, düğün ya da ticaret fuarı gibi etkinliklerden dolayı oldukça yoğun bir dönemden geçmektesiniz. Kiralama, satın alma, tamirat ya da misafir ağırlama gibi olasılıklıkların da var olduğu bu hafta, evinizde de hareketlenme yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Kariyer anlamındaki girişimlerinizi destekleyecek olan bu yeniayın doğuşu ile birlikte otorite figürleri sizden oldukça etkilenecek. Bir anda iki iş teklifi ya da iki iş girişimi ile karşı karşıya kalabilme ihtimaline karşılık hazırlıklı olmalısınız. Muhatap olacağınız iş olanakları kazançlı olsa da aşırı özgüveninize yenik düşerek büyük riskler almaktan kaçınmalısınız. Eve ait sorumluluklarınızın tüm bu kariyer adımları sürecinde sizi bir miktar kısıtlayabilme ihtimalini de göz ardı etmemelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gündelik rutininizden uzaklaşmak ve yaşamınızı biraz daha renkli hale getirmek isteyeceğiniz bu süreçte; yabancı kültürler, üniversite gezileri ya da yurt dışı seyahatleri gibi etkinlikler aracılığı le ufkunuzu genişletebilirsiniz. Meydana gelen yeniayın beraberinde getirdiği enerji nedeniyle bu alanlarda iki seçenekle karşılaşabilir ve arada kalabilirsiniz. Aşk yaşamınız da bu alanlarla bağlantılı olduğu için seyahat esnasında aşık olabilir ya da üniversite ortamında romantizm yaşayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden biri ile yakınlaşmanız da oldukça olası görünüyor.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuzda bulunan Mars gezegeninin sağladığı dinamizm sayesinde motive olacaksınız fakat Mars gezegeni gerileme sürecinde olduğu için bazı zamanlarda içe dönük öfke patlamaları da yaşayabilirsiniz. Kendinize kızma huyunuzdan vazgeçmeli ve sahip olduğunuz enerjinizi, ideallerinizi gerçekleştirme konusuna odaklayarak olumlu sonuçlar almaya çalışmalısınız. Meydana gelen yeniay ile beraber bütçenizi ve para durumunuzu da yeniden yapılandırmaya hazırlıklı olmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Evlilik veya ortaklık gibi uzun süreli ilişkileriniz için enerji verecek olan bu yeniay sürecinde evlenme, nişanlanma ya da ortaklık kurma gibi planlar yapabilirsiniz. Avukat ya da ajans gibi sizi temsil edebilecek olan kurumlarla da çalışabileceğiniz bu hafta, yeniayın size iki seçenek sunması ihtimaline hazırlıklı olmalısınız. Partnerinizin ılımlı ve uzlaşmaya yatkın tavrının yanı sıra siz karamsar ve tedbirli davranma eğilimindesiniz. Kariyer anlamında ise yüksek beklentilerinizi normal seviyeye indirmeye çalışmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İçinde bulunduğumuz haziran ve temmuz ayları boyunca oldukça canlı bir sosyal hayat yaşayacaksınız. Uzun zamandır görüşemediğiniz ve hatta izini dahi kaybettiğiniz eski arkadaşlarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Yeniay ile birlikte iki görev, iki proje ya da iki alıcı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Farkında olmadığınız etkenler veya perde arkasında sizden habersiz gelişen olaylar nedeni ile mücadele etmenizi gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bu yorucu süreçte sağlıklı beslenmeyi ve spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş dünyanızda son derece güçlü bir pozisyonda yer alsanız da dış etkenler nedeni ile işlerinizde yavaşlama söz konusu olabilir. Haziran sonuna kadar olan süreçte eski işlerinizin üzerinden bir daha geçme ya da eski işvereniniz ile bir daha muhatap olma durumu ile karşılaşabilirsiniz. Güzel gelişmelerin mümkün göründüğü aşk hayatınızda ise iki seçenek arasında kalabilirsiniz. Sanat gibi yaratıcı alanlarda tekliflerle karşılaşabileceğiniz bu hafta, çocuklar ile olan iletişimlerinizde de gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Evinize ait meselelerdeki planlarınız için yeniay ile birlikte harekete geçebilirsiniz. İki seçenek ve iki fırsatı beraberinde getirecek olan yeniay sürecinde taşınma, kiralama, temizlik veya tamirat gibi işlerle meşgul olabilir ya da bir misafir ağırlayabilirsiniz. İş ile ilgili sorumluluklarınızın biraz daha artacağı bu dönemde kendinizi bir miktar kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500