Haftalık Burç Yorumları

Karmaşık etkilerin yoğunlukta olduğu ve neşe veren sürprizler ile beklenmedik tatsızlıkların iç içe geçtiği bu hafta, bir yandan mutluluk veren olaylarla karşılaşabilir; diğer yandan ise hayatın zorlukları ile karşı karşıya kalabiliriz. Bakalım burçlarımız bu zıtlıklar haftasından nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1783 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Kısa seyahatler ya da hafta sonu gezileri konusunda spontane gelişmelere, hem neşeli hem de romantik ortamlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Çat kapı misafirleriniz de olabilir. Bir yandan şaşırabileceğiniz, diğer yandan ise hoşunuza gidebilecek sözler duyabilirsiniz. Masraflarınızın yükselişte olduğu bu süreçte; aklınıza estiği gibi davranmak ve herhangi bir kısıtlanma yaşamadan özgürce hareket etmek isteseniz de harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs 

Kredi, hisse, borç, komisyon, nafaka, vergi, sigorta ya da miras gibi ortak kaynaklarınızdan dolayı kısıtlanabileceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Sizin için yeni olmayan bu duruma alışmış olsanız dahi bu durum canınızı sıkabilecek. Fakat bu kez arkadaşlarınızla aranızda geçebilecek maddi meseleler konusunda da dikkatli olmanız gerekiyor. Öte yandan Mars gezegeninin partnerlik bölgenizde yer almasından dolayı inisiyatifin karşı tarafa geçtiğini fark edebilir ve baskı altında hissedebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendinizi son derece enerjik ve iyimser hissetmenize rağmen partneriniz ya da anneniz ile ilgili bir meseleden dolayı tatsızlık yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ve annenize ile ilgili var olan belirsizliklerin, iş yaşamınızdaki ya da özel hayatınızdaki partneriniz ile yaşadığınız sorunlarla aynı sürece denk gelmesi canınızı sıkabilir. Bunlara rağmen farklı sosyal aktiviteler ve arkadaşlarınız aracılığıyla hayatınızı renklendirmeli ve enerjinizin düşmesine izin vermemelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Kariyer anlamında geçmişe dönük hayal kırıklıkları yaşasanız da bunun bir müşterinizden, projenizden veya görevinizden kaynaklandığını unutmamalı ve fotoğrafın bütününü etkilemesine izin vermemelisiniz. Seyahat, yurt dışı, medya, yabancılar ya da üniversite ile bağlantılı olarak kurguladığınız planlarınızda yaşanabilecek belirsizliklere ya da yanıltıcı koşullara karşı hazırlıklı olmalısınız.  Büyük beklentilerinizin ardından karamsarlığa meyletme ihtimalinize fırsat vermemelisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Aşk yaşamınızda partnerinizi gözünüzde çok büyütmüş ve hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşme ve aşkı son derece ciddiye alma eğiliminde olduğunuz bir süreçten geçmektesiniz. Bu yüzleşmeyi, çocuğunuzla da yaşayabilirsiniz. Partnerinizle aranızda baş gösterebilecek olan maddi meseleler de canınızı sıkabilir fakat bunların hepsinin geçici olduğunu unutmamalı ve çaba harcamaktan vazgeçmemelisiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Netliğe ve kesinliğe son derece önem veren bir burca sahip olmanızdan ötürü yaşanan belirsizliklerin sizi yıpratabileceği bir hafta geçireceksiniz. Karşınızdaki kişinin, iş ortağınızın ya da çalışmakta olduğunuz şirketin gerçek niyetini gizleme ihtimalinden dolayı gerçeklerin tamamına ulaşamayabilir ve net bir görüşe sahip olmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu geçici ve sisli ortamda kendinizi korumak amacıyla büyük kararlar vermemenizi ve herhangi bir imza atmamanızı öneririz. 

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Masraflarınızın yüksek olacağı ve hiç beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabileceğiniz bu hafta; partnerinizle yaşayabileceğiniz ve maddi meselelerden kaynaklanabilecek olası tatsızlıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu hafta boyunca partneriniz ile olan ilişkiniz oldukça hareketli olsa da karşı tarafın zaman zaman aniden parlaması ve sizi çok şaşırtacak tepkiler göstermesi ihtimalini aklınızdan çıkarmamalısınız. Öte yandan ebeveyniniz dışında kalan herhangi bir akrabanızın bir derdi ile de ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Karamsar yaklaşacağınız maddi meseleler konusunda belirsizlikler ve tam anlaşılmayan karmaşık durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Partnerinizle maddi konularda anlaşmazlık yaşayabileceğiniz gibi değer yargılarınız noktasında da çatışabilirsiniz. Nafaka, vergi, komisyon, kredi, borç, hisse ya da telif gibi kaynaklar nedeniyle kısıtlanma hissedebilir; iş programınızda meydana gelebilecek ani değişiklikler sebebiyle de zorlanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

En iyimser burç olmanıza rağmen Satürn gezegeninin etkisiyle ciddi düşünceler içinde olma ve ve durumları olduğundan kötü algılama eğiliminde olabilirsiniz. Eviniz ya da babanıza dair yaşayabileceğiniz belirsizlikler de kaygılanmanıza yol açabilir. Bütün bunların geçici olduğunu unutmamalı ve fazla takılmamalısınız. Size iyi gelecek eğlenceli ortamlarda bulunmalı ve her alandaki mücadelenizi tek başınıza vermelisiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sosyal açıdan oldukça hareketli geçireceğiniz bu süreçte eski ve yeni pek çok arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Ortamı alevlendiren enerjilerin yanı sıra ilişkilerinizin de aniden alevlenme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Evinize ait meselelerde de ani gelişmeler yaşayabilir ve sosyal yaşamanızda dolaylı yoldan da olsa kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yakın akrabalarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabileceğini de unutmamalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yakın arkadaşlarınızla aranızda meydana gelebilecek olan maddi meselelere karşı dikkatli olmalısınız. Bu bulanık ortamda yanlış anlaşılmalar ve kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Maddi meseleler noktasında geçmişe dönük bir konuda hayal kırıklığı yaşasanız da beklentilerinizi düşürdüğünüz takdirde rahat edebileceğinizi unutmamalısınız. Kariyeriniz konusunda son derece güçlü olacağınız bu dönemde sizden kaynaklanmayan gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Zengin bir hayal gücüne sahip olmanıza rağmen kararsız yanınızın ön planda olacağı ve katı gerçekler ile hayal dünyanız arasında bocalayacağınız bir dönemden geçmektesiniz. Aşırı iyimserlik ve kötümserlik arasında gidip gelmemeli ve dengeyi bulmaya çalışmalısınız. Bu geçici süreci atlatmak için gündelik rutin işlerinize kendinizi verme ve sorunların üzerinde fazla durmama yolunu deneyebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda üzerinizde ağır yükler hissedebilirsiniz ya da eve dair sorumluluklarınız sizi fazlasıyla yorabilir. Yurt dışı veya seyahat bağlantılı planlar yapmayı deneyebilirsiniz.
burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500