Haftalık Burç Yorumları

20 Haziran tarihinde meydana gelecek olan dolunay sayesinde işlerimizi derleyip toparlamamızın ve meseleleri sonuçlandırmamızın vakti geldi. Bakalım burçlarımız bu dolunaydan nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1912 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bir anlık dürtüleriniz doğrultusunda hareket etme ve sizi kısıtlayanlara karşı yoğun şekilde tepki gösterme eğiliminde olacaksınız. Diğer insanlara benliğinizi ispatlayabilmek amacıyla normalde yapmayacağınız şeyleri yapabilirsiniz. Harcamalarınızın da her zamankinden daha yoğun olacağı bu süreçte; para meselelerine dair anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Dolunayın enerjisi ile birlikte farklı kültürler ile maceralara duyduğunuz istek artacak ve rutinin dışına çıkma ihtiyacı hissedeceksiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs 

Dolaylı yollardan da olsa partneriniz tarafından kısıtlandığınız hissine kapılacaksınız. Geçtiğimiz ayın sonunda ortaya çıkan maddi meseleleriniz noktasında ise dolunayın yardımını hissedebilirsiniz. Kredi, hisse, nafaka, borç, telif, ödemeler ya da vergi gibi meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Geçtiğimiz ay karar vermekte zorlandığınız bir sağlık meselesi de yeniden gündeminize gelebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gündelik işlerinizin oldukça yoğun olması sebebiyle spontane gelişen sosyal etkinliklere katılımınız zorlaşabilir. İşlerinizin çokluğu, yorulmanıza ve normale oranla fevri davranmanıza neden olabilir. Diğer yandan 20 Haziran tarihinde oluşacak olan dolunay, partnerinizle ilgili meseleleri arka arkaya ön plana çıkaracak. Geçtiğimiz ayın sonunda yakın ilişkilerinizden birinde meydana gelen bir mesele devam edebilir fakat bu kez kesin bir sonuç elde edebileceksiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yetiştirmeye çalışacağınız önemli bir projeden ötürü oldukça yoğun birkaç gün geçirebilirsiniz. İşinizle alakalı özel bir projenizi ya da özel hayatınızdaki neticelenmek bilmeyen bir meseleyi bu kez bir sonuca bağlayabileceksiniz. Geçtiğimiz ayın sonunda gündeminize giren ve yarım kalan bir sağlık meselenizi de bu defa direkt olarak halledebilirsiniz. Mesele hızlı başlasa da çözümlenmesi üç dört günü bulabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Evinize ait meseleler; üniversite, seyahat ya da yurt dışı gibi uzun vadeli planlarınızı zora sokabilir. Etkisi bir süre daha devam edecek olan dolunayın enerjisi sayesinde eğlenceli ortamlarda bulunmanız kolaylaşabilir. İlişkinizi de aydınlatacak olan bu dolunay sürecinde meselelerdeki hızlı sonuçlanma eğiliminin farkına varacaksınız. Mayıs ayının sonunda da meydana gelen benzer bir dolunayın gündeminize soktuğu meseleler, bu dolunay sayesinde sonuca ulaşabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Maddi durumunuz nedeniyle gitmekte olduğunuz seyahat planlarınız sekteye uğrada da zorlukları aştığınız takdirde gitmemeniz için bir sebep kalmayacak. Öte yandan dolunayın ışığı ile birlikte evinize ait planlarınızı da tamamlayabileceksiniz. Anne veya babanızla ilgili konuların da gündeme gelebileceği bu hafta, hayatınızda var olmaya devam eden bir meseleye son noktayı koyma kararı alabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

20 Haziran tarihinde meydana gelecek olan dolunayın etkisi ile seyahate çıkacağınız için bavullarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü oluşan dolunayın enerjisini bütün bir hafta hissedebilir ve haftanızı yollarda geçirebilirsiniz. Eğer siz seyahate çıkmazsanız, yoldan gelen birileri olabilir. Geçtiğimiz ayın sonunda meydana gelen dolunayla benzer bir dolunay yaşayacağımız için o dönemde gündeminize giren bir seyahat planınızı bu defa hayata geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Mars gezegeninin gücünüze güç kattığı fakat diğer yandan da sizi sabırsız ve sinirli yaptığı bir süreçten geçiyorsunuz. Gündelik işleriniz ve planlarınızdaki ani değişimler nedeniyle bir anda parlama ve etrafa ateş saçma eğilimindesiniz. Dolunayın enerjisi ise maddi meselelerinizi gündeme getirecek. Geçtiğimiz ayın sonundan itibaren almayı planladığınız pahalı bir şeyi satın alabileceksiniz. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Planladığınız şeyleri gizli tutmak ve öfkenizi içinize atmak zorunda hissettiğiniz bu süreçte; burcunuzda meydana gelecek olan dolunay sayesinde duygularınızı açığa çıkarma fırsatı bulabileceksiniz. Burcunuzda Mayıs ayının sonunda meydana gelen ve bu seferki dolunay ile benzer özellik gösteren dolunay nedeniyle gündeminize giren fakat bir türlü sonuçlanmayan bir mesele, bu defa kesin olarak tamamlanabilir. Olayların merkezinde yer alacağınız ve isteklerinizin ön plana çıkacağı bu süreci iyi değerlendirmelisiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yaşam alanınıza ait meselelerde meydana gelebilecek olan ani değişimler, arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız planları etkileyebilir. Sosyal hayatınızın son derece hareketli geçeceği bu süreçte; oturduğunuz ev ya da babanıza dair meselelerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Dolunayın beraberinde getirdiği enerji ile birlikte içinize kapanma ve insanlardan uzaklaşma arzusu duyabilirsiniz. Sırlarınıza ışık tutacak olan bu dolunay sayesinde yalnız kalabildiğiniz takdirde keşifler yapabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Hafta boyunca katılım göstermeniz gereken pek çok sosyal aktivite olabilir. Mezuniyet, düğün, balo, fuar ya da yemek daveti gibi kalabalık ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınıza dair önemli bir meselede oldukça büyük bir gelişme yaşayabilir ve bir sonuca varabilirsiniz. Geçtiğimiz ayın sonunda da gündeme gelmiş olması muhtemel olan bu meselenin nihayete ermesi sizi huzura kavuşturabilir. Kariyerinizde ise hareketli bir dönemden geçmektesiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hiç ummadığınız bir harcama ya da maddi bir mesele ile ilgili ani bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kariyer ve sorumluluklarınıza ışık tutacak olan bu dolunay sürecinde kariyeriniz anlamında dönüm noktası sayılabilecek bir olay yaşayabilirsiniz. Kadın bir yöneticinin gündemde olabilme ihtimalinin yanı sıra işinizin yerine anne ve babanıza da odaklanabilirsiniz.

burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500