Haftalık Burç Yorumları

Enerjisi yüksek, son derece dinamik ve pek çok fırsatla dolu olan bu hafta, Jüpiter ve Pluto arasında gerçekleşecek olan işbirliğinden bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1992 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Pek çok defa geçmişe dönmek ve tamamlanmamış meselelerle uğraşmaktan dolayı yorulmuş olsanız da yüzünüzün geleceğe çevrileceği ve ilerlemeye başlayacağınız bir sürece girmektesiniz. Mars gezegeninin haftalardır süren gerileme pozisyonunun nihayet sona ermesi ile birlikte özellikle çarşamba günü enerji patlaması yaşamanız mümkün görünüyor. Kariyer dünyanızda var olan etkin ve güçlü kişi ya da kurumların yardımı ile birlikte hali hazırda üzerinde çalışmakta olduğunuz projeniz ya da müşteriniz konusunda da başarıya ulaşabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs 

Sanat, aşk ve çocuklar konusunda oldukça şanslı olduğunuz bu süreçte; aşk konusunda önünüze çıkacak olan fırsatlar, seyahat, yurt dışı ya da akademik ortamları da beraberinde getirebilir. Arkadaşlarınızla birlikte çıkacağınız seyahatlerin de bir hayli romantik ve eğlenceli geçmesinin yüksek ihtimal olduğu bu hafta, uzun süreli birlikteliklerinizde eleştiriliyormuş hissine kapılabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yoğun bir hafta ortası sizi bekliyor! Arkadaşlarınızla birlikte farklı sosyal etkinliklere katılım göstermeniz mümkün görünüyor. Bir süredir sürüncemede kalan işleriniz konusunda çarşamba günü gelişme kaydedebilirsiniz. Aileniz ya da sahip olduğunuz bir mülkten yüklü bir kazanç elde edebileceğiniz bu süreçte; eviniz için ihtiyaç duyduğunuz parayı başka bir yerden de bulabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Venüs gezegeninin etkisini üzerinizde çokça hissedeceğiniz bu hafta; bütün ilişkilerinizde bir rahatlama hissedebilir ve hiç çaba göstermeden aşkı karşınızda bulabilirsiniz. Seyahatlerinizin de bir hayli romantik ve lüks koşullarda geçebileceği unutmamalı; iş ya da özel hayatınızda sahip olduğunuz partnerinizin de desteğiyle hayalinizdeki seyahati gerçekleştirmelisiniz. Bir süredir kafa yorduğunuz bir anlaşmanızın sonuçlandırabileceğiniz gibi, kariyer dünyanızda da bir hareketlenme yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hislerinizi gizli tutma ve duygularınızı iç dünyanızda yaşama eğiliminde olacağınız bu süreç, temmuz ortasından itibaren sona erecek ve gizlilikler son bulacak. Öte yandan evinize ait meseleler noktasında da hareketlilik yaşayabilir ve hafta ortasında yeni haberler alabilirsiniz. Kalabalık ve gürültülü bir ortama ev sahipliği yapması mümkün olan evinizin yanı sıra para meselelerinde ise şansınız yaver gidecek.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzun Jüpiter gezegeninin koruması altında olması nedeniyle büyük fırsatlar, mutluluk ve şans getirecek haberlerle karşılaşabilirsiniz. Sanat, aşk ve hamilelik gibi yaratıcı olasılıkların yanı sıra isteklerinizin gerçekleşmesi de ihtimal dahilinde görünüyor. Seyahat imkanlarınızın ve yakın yerlere gidip gelmenizi sağlayacak kısa gezilerin sayısının artacağı bu dönemde arkadaşlarınız hep yanı başınızda olacak.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gizli bir koruyucu meleğin varlığını yanınızda hissedeceğiniz bu dönemde büyük bir yardım alacaksınız. İçinde yaşamakta olduğunuz ev ya da başka bir mülkünüzle ilgili bir konu nihayete erebilir. Hayatınızda bir süredir devam etmekte olan mücadelelerin ve güç savaşlarının lehinize döneceği bu hafta; işvereniniz, yöneticiniz ya da herhangi bir aile büyüğünüzle olan ilişkileriniz her zamankinden daha iyi olacak.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Uzun zamandır hayalini kurmakta olduğunuz seyahatin planlarını yapmanızın vakti geldi! Yalnızca seyahat konusunda değil, hayatınızın pek çok alanında da fırsatlarla karşılaşacaksınız. Burcunuzda meydana gelen Mars gezegeninin canlanmasıyla birlikte sizin de enerji seviyeniz artacak ve bir anda pek çok konuda atağa geçebileceksiniz. Dayanıklılık, cesaret ve güç gerektiren işlerinizi sonuna kadar götürmeniz ve tamamlamanız için oldukça ideal bir süreçten geçtiğinizi unutmamalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bir süredir içinde bulunduğunuz, geçmişe dönük yaşama eğiliminden kurtulmalı ve ileriye dönük projelere odaklanmalısınız. Fakat bu süreçte gizli hareket etmeli ve planlarınızı kimseye açıklamamalısınız. Öte yandan maddi meselelerde vermekte olduğunuz mücadeleleri bir kenara bırakabilecek ve kendi istekleriniz doğrultusunda harekete geçebileceksiniz. Kariyeriniz anlamında başarı potansiyelinizin oldukça yüksek olduğu bu süreçten faydalanabilir ve maaşınızda artış talep edebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Farkında olmadığınız bir güç ve otoriteye sahip olmanız, karşınızdakilere bilinçsiz olarak baskı yapmanıza neden oluyor ve bu baskı da başkalarının tepkilerine neden oluyor. Israrlı davranışlarınız ve yorucu hareketleriniz geri tepebilir. Bunun yanı sıra size zor hatta imkansız gibi görünen bir meselenin düğümleri çözülebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Sosyal yaşamınız ise hafta ortasından itibaren canlılık kazanacak ve ikili ilişkilerinizde eskisinden daha iyi bir performans sergileyeceksiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kariyer dünyanızda sürekli olarak eski işlerle uğraşmaktan ve başkalarını bekleyip durmaktan yorulmuş olsanız da bu hafta ortasından itibaren işleriniz bir anda hız kazanacak. Evinize dair sürüncemede kalan konularda da bir anda yeni haberler alabilirsiniz. Parayla ilgili yakalayacağınız fırsatlar ise eylül ayına kadar devam edecek.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Aşk hayatınızı harekete geçiren hoş titreşimlere maruz kalacağınız bu süreçte dış dünya ile bağlantınızın kopacağı oldukça romantik anlar yaşayabilirsiniz. Yeni başlayan ilişkilerinizin yanı sıra evlilik gibi uzun vadeli birlikteliklerinizde ve iş ortaklıklarınızda da olumlu bir hafta geçireceksiniz. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirme konusunda partnerinizden yardım alabilir ve imkansızı başarabilirsiniz.
burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500