Haftalık Burç Yorumları

4 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda son derece güçlü bir yeniayın meydana gelişi, yeni başlangıçları destekleyecek ve büyük kolaylıklar ile fırsatları da beraberinde getirecek. Güzelliklerin yanı sıra birtakım zorlukları da hayatlarımıza dahil edecek olan bu yeniay sürecinden bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1688 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Evinize dair yapmış olduğunuz planlar konusunda size yardımcı olacak olan bu yeniay sürecinde eviniz kalabalık olabilir ve temizlik ya da tamirat gibi meselelerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir mülk satın alma ya da var olan bir mülkü satma gibi planlar yapabilir veya ebeveyninizi görmek için seyahate çıkabilirsiniz. Meydana gelen bu güçlü yeniay, yalnızca evinizle ilgili değil; hayatınızdaki bütün alanlarda yapacağınız başlangıçlarınıza enerji verecek.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs 

Su burcu olan Yengeç'te meydana gelen yeniayla birlikte deniz ve su kenarlarına doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeniayın beraberinde getirdiği enerji ile birlikte bu eğiliminiz, en az iki hafta daha devam edecek. Seyahatlerinizin hoş ve romantik geçme ihtimalinin oldukça yüksek göründüğü bu süreçte, yakın akrabalarınız veya arkadaşlarınızla da eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Maddi meselelerle ilgili girişimlerinize enerji verecek olan bu yeniaydan faydalanmayı ihmal etmemelisiniz. Önemli diyaloglar gerçekleştirebilir, haberler alabilir hatta yolculuğa çıkabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz fırsatların büyük kazançlara dönüşebileceği bu hafta; kariyerinizdeki bir başarı sayesinde de para kazanmanız söz konusu olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Son derece tutku dolu, romantik ve hareketli bir hafta sizi bekliyor. Burcunuzda senede bir defa gerçekleşen yeniay doğumunu, doğum günü hediyeniz olarak kabul edebilirsiniz. Olası seyahat veya önemli diyaloglarınızda ve kardeş, kuzen ya da hala ve dayı gibi yakın akrabalarınızı içeren meselelerde şansınızın açık olacağını unutmayın. Öte yandan partneriniz tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz ve günlük işlerden dolayı da biraz bunalabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gerçekleşecek olan doğum gününüzle birlikte sizin için yeni bir yıl başlayacak ve böylelikle uzun zamandır arzuladığınız gibi hayatınızda yeni bir sayfa açabileceksiniz. Fakat bundan önce iç dünyanıza odaklanmalı ve yapacağınız büyük bir temizlik aracılığıyla lüzumsuz şeyleri hayatınızdan çıkarmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sosyal hayatınıza hareketlilik kazandıracak olan bu yeniay sürecinde sürekli olarak kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Partneriniz ve arkadaşlarınız hep yanınızda olacak. Eşiniz bir yandan sizi desteklese de öte yandan yeni başlayan bir ilişkiniz nedeniyle üzerinizde baskı hissedebilir ve güç savaşlarına tanıklık edebilirsiniz. Evinize veya ebeveyninize dair sorumluluklarınızın da sizi kısıtlaması ihtimaline hazırlıklı olmalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gözlerin, üzerinizde olacağı ve olayların tamamen sizin kontrolünüzde gerçekleşeceği bu süreçte anneniz veya anne figürü olarak kabullendiğiniz bir kişiye öncelik tanıyabilirsiniz. Beklenmedik bir anda gizli bir yardım alabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize yönelik baskılarla karşılaşabileceğiniz gibi içinde yaşamakta olduğunuz evinizden dolayı da bir kısıtlanma hissedebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bayram tatilinde meydana gelecek olan bu yeniayın enerjisi ile birlikte seyahate çıkabilir ya da uzaklara gitmek isteyebilirsiniz. Yakın ve uzak akrabalarınızla ve özellikle partnerinizin yakınlarıyla oldukça iç içe olacak ya da sürekli haberleşeceksiniz. Yakın akrabalarınızla meydana gelebilecek olan güç savaşlarına karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda var olan Satürn gezegeninin üzerinize yıktığı ilave sorumluluklar, yavaşlamanıza ve olaylara aşırı gerçekçi bir yaklaşımla hatta karamsar bir şekilde yaklaşmanıza sebebiyet verebilir. Yeniayın enerjisi ile birlikte hayatınızda var olan nafaka, prim, kredi, borç ya da hisse gibi gelir kaynakları ön plana çıkaracak. Maddi meselelerle ilgili güç savaşları yaşayabilir; bunların yanı sıra yeni başlangıçlar da yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Senenin bu dönemlerinde gezegenlerin sizin burcunuza en uzak konumda bulunmaları, sizin yerinize partnerinizin desteklenmesine neden olur. Zıt burcunuz olan fakat öte yandan da uzun süreli birlikteliklerinizi yöneten partnerinizi de yanınıza alarak deniz ve su kenarında bulunan bir yerlere seyahat edebilir ve son derece romantik anlar yaşayabilirsiniz. Fakat farkında olmadan baskı yapmanızın ve tepki görmenizin de mümkün olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bu hafta meydana gelen yeniayın beraberinde getirdiği enerji, eviniz veya iş hayatınızda var olan gündelik işlere hareketlilik kazandırıyor. Yeni projelere atılabilir, iş yapma şeklinizde değişikliğe ve yenilenmeye gidebilir ya da yepyeni araçlarla normale oranla daha hızlı ve kolay iş yapabilirsiniz. Sağlınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmanızın da imkan dahilinde olduğu bu süreçte, maaşınız dışındaki bir kaynaktan para almanız da olasılık dahilinde görünüyor.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Meydana gelecek olan yeniayın enerjisi ile birlikte hayatınıza uzun bir süre renk gelecek! Bu hareketlilik eğilimi, hem uzun süreli ilişkileriniz için hem de yeni başlayan iletişimleriniz için geçerli olacak. Yaratıcılığınızın artacağı ve kendinizi normale oranla çok daha iyi ifade edebileceğiniz bu hafta, hamilelik ve çocuklarla ilgili yeni haberler alabileceğiniz gibi sanatsal alanlarda da başarılı olabilirsiniz.
burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500