Haftalık Burç Yorumları

Gezegenlerin görkemli Aslan burcunda toplanmaya başladığı ve Aşk gezegeni Venüs ile haberci Merkür'ün de devreye girdiği bu süreçten bakalım burçlarımız nasıl etkşlenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1828 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Şu ana dek evinize ve ailenize odaklanan dikkatiniz, şimdiden itibaren aşka ve eğlenceye yönelecek. Ev için ihtiyaç duyduğunuz parayı bulabilir veya bir yerden borç alabilirsiniz. Zaman geçtikçe daha da rahatlayacak ve kendinizi çok daha kolay şekilde ifade etmeye başlayabileceksiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs 

Oldukça hareketli ve seyahat imkanlarıyla dolu bir dönemden geçmektesiniz. İş yaşamınızdaki ya da özel hayatınızdaki partneriniz veya rakipleriniz sizi sıkıştırsalar da harekete geçmenizi sağlayacaklar. Evinize ait konuların da ön plana çıktığı bu eğilim devam ettiği sürece evinizi güzelleştirebilir; bir mülkünüz aracılığıyla para kazanabilir veya haberler alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Para hakkında önemli konuşmalar yapabileceğiniz bu süreç Eylül ayına kadar devam edecek. İçinde yaşamakta olduğunuz ev veya başka bir mülkten büyük kazançlar elde edebilir; üzerinde çalışmakta olduğunuz proje, görev ya da müşteriler sayesinde de gelirinizi artırabilirsiniz. Fakat arkadaşlarınız ve sosyal etkinlikleriniz tahmin ettiğinizden çok daha fazla para harcamanıza neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bu süreçte güzel geçmesi kuvvetle muhtemel olan kısa seyahatler planlayabilir veya yakın akrabalarınızla birlikte olmayı deneyebilirsiniz. Hayatınızda var olan meselelerle ilgili beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilir ve bundan dolayı stres altında hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar ön planda olan duygularınızı geri plana atmalı ve artık maddi meselelerle ilgilenmelisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Maddi meseleler konusunda şansınızın oldukça açık olacağı bu süreçte küçük gibi görünen fakat büyüme potansiyeli barındıran fırsatlar karşısında dikkatli olmalısınız. Hayatınızda gerçekleşebilecek önemli olayların duyurusunu doğum gününüzden itibaren yapabilirsiniz. Burcunuza gelen Venüs ile Merkür gezegenleri sayesinde güzelleştiğinizi ve sözlerinizle herkesi büyülediğinizi siz de fark edeceksiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Çevrenizin arkadaşlarla dolu olacağı ve oldukça renkli ortamlarda bulunacağınız bir hafta geçireceksiniz. Büyük bir hayalinizi gerçekleştirmenizin de olasılık dahilinde olduğu bu süreçte otorite konumundaki birinden yardım alabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren bu yoğun sosyallik, yerini daha sakin bir ortama bırakacak. Gizli konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İşinize, sorumluluklarınıza veya annenize öncelik vermenizi gerektiren bir hafta geçirebilirsiniz. Pek çok konuşma ve görüşme gerçekleştirebileceğiniz bu süreçte partnerinizden ya da ortağınızdan gelebilecek beklenmedik bir hamle ya da ani bir çıkış karşısında şaşırabilirsiniz. Partnerinizin, kariyer hedeflerinizi dolaylı yoldan da olsa engellemeye çalıştığını fark edebilir ve kısa süreli bir gerilim yaşayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Arkadaşlarınızdan yana şanslı olacağınız bu hafta; iş, aşk ve ev ortamınızda en büyük desteği ve önerileri onlardan göreceksiniz. Kilit noktası insanlarla tanışabileceğiniz bu süreçte gündelik işlerinizi dinamik bir şekilde yapmaya özen göstermeli; öte yandan da beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız. Biraz yorucu geçmesi kuvvetle muhtemel bu dönemde çabuk sinirlenmemeye ve tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Eylül ayına dek kariyer hayatınızda son derece büyük fırsatlarla karşılaşabilir fakat bunların büyüklüğünü göz ardı edebilirsiniz. Maaşınız dışında komisyon, prim veya hisse gibi bir kaynaktan kazanç elde edebilirsiniz. Partneriniz ve özel yaşamınız konusunda beklemediğiniz masraflara karşı hazırlıklı olmalısınız. Gizliliğin işinize yarayacağı bu süreçte zaman zaman öfkenizi bastırmalı ve mücadelenizi gizli tutmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sosyal yaşamınızdaki canlılığın yanı sıra ikili olarak da pek çok görüşme ve konuşmalar yapabilir, yeni haberler alabilirsiniz. Partneriniz her konuda yanınızda olsa da evinize ait meselelerde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin ailesi ile sizin aileniz arasında kısa süreli bir geçimsizlik yaşanması ihtimaline karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Etrafınızdaki pek çok insanın tatil modunda olduğu bu süreçte kariyerinizde oldukça önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son iki senenin en güçlü dönemini yaşamaktasınız ve bundan istifade etmelisiniz. Kafanızda olan planlar konusunda adımlar atmalı ve tamamlama kısmını ilerleyen süreçlere yaymalısınız. Seyahat programlarınızda da ani değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Partnerinizden yana oldukça şanslı olacağınız bu süreç bir hayli romantik geçecek. Eğer hayatınızda kimse yoksa eşiniz olacak insan ile tanışabilirsiniz. Evlilik planları yapmanız veya iş ortaklığı kurmayı düşünmeniz de olasılık dahilinde görünüyor. Bu süreci tek başınıza geçirmemeli ve destek almalısınız. Yurt dışı, seyahat, üniversite ya da medya bağlantılı planlarınızda da ciddi ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500