Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burcunda meydana gelecek olan dolunayın enerjisinin hakim olacağı ve hem olumlu hem de zorlayıcı etkilerin devreye gireceği bu haftadan bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1896 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Uzun zamandır evinize ve ailenize odaklanmış olsanız da dolunayın enerjisi ile birlikte kariyer hedeflerinizi ön plana çıkaracaksınız. Terfi etmenizin, daha yüksek pozisyonlu bir işe geçmenizin veya yeni bir işe girmenizin olasılık dahilinde olduğu bu süreçten istifade etmeyi ihmal etmemelisiniz. Bir süredir çabalamakta olduğunuz meselelerin meyvesini de bu dolunayla birlikte alabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs 

Meydana gelecek olan dolunayla birlikte yurt dışı, üniversite, mahkeme ya da medya bağlantılı meseleleriniz bir neticeye varabilir. Yabancılarla ilişkilerinizin artacağı bu süreçte farklı kültürlerden birine ilgi duyabilirsiniz. Partnerinizle birlikte uzak bir ülkeye seyahat planları yapabilirsiniz ya da yurt dışından gelecek misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Salı gecesi meydana gelecek olan dolunayla birlikte maddi meseleleriniz gündeme gelebilir. Ortak harcamalarınız, ödemeleriniz, borçlarınız veya tazminat gibi maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilir ve kesin neticelere ulaşabilirsiniz. Düğün, okul yemeği ya da parti gibi sosyal aktiviteler için beklemediğiniz harcamalar yapabilme ihtimalinize karşılık hazırlıklı olmalısınız.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bu hafta meydana gelecek olan dolunayla birlikte evlilik, ortaklık ya da sizi temsil eden bir kurum hakkında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üzerinizde birtakım baskılar oluşabilir ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Öte yandan annenizden veya bir yöneticinizden gelmesi muhtemel sürpriz bir tepkiye karşı hazırlıklı olmalı; işinizde yaşayabileceğiniz ani bir gelişme konusunda da tetikte bulunmalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Önümüzdeki sürecin büyük kısmını bir parça geri planda kalarak atlatacaksınız. Dolunay süresince işlerinizde bir artış yaşayacak ve elinizdeki projeyi yetiştirebilmek için çok çalışacaksınız. İşinizin yerine sağlığınızla ilgili bir meseleyle de karşılaşabilirsiniz fakat bu konu sürüncemede kalmayacak ve birkaç gün içinde sonuç alabileceksiniz. Seyahat planlarınız konusunda meydana gelebilecek aksaklıklara karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Dolunayın parlak ışığı ile birlikte aşk ve eğlence eviniz aydınlanacak ve sizin için romantik bir süreç başlayacak. Öte yandan ilişkinizin durumunda bir netleşme ve karşınızdaki insanın duygularını anlama konusunda da kolaylıklar yaşayacaksınız. Sanat gibi yaratıcı alanlarda başarılı olabileceğiniz bu hafta; hamilelik haberleri ve çocuklar da sizin için ön plana çıkacak. Maddi meseleler konusunda beklemediğiniz ve zorlayıcı bir gelişme yaşayabilir ve planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Meydana gelecek olan bu dolunayın, yıldız haritanızın yuva bölümüne düşmesi nedeniyle dikkatinizi bir süreliğine evinize yönlendirmeniz gerekebilir. Evinize ya da babanıza dair bir mesele kısa sürede çözüme kavuşabilir. Yaşam tarzınızda çok belirgin olmamakla birlikte radikal bir değişim geçiriyorsunuz. Bu süreçte partneriniz beklenmedik tepkiler gösterebilir ve sizi şaşırtabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Dolunayın enerjisiyle birlikte daha fazla hareket etmenizi gerektiren kısa seyahatlere çıkabilir ve harekete geçebilirsiniz. Kontrat veya sözleşme gibi resmi bir evrak imzalamanızı gerektiren bir durumla karşı karşıya kalabilir ya da eğitiminizle ilgili bir konuyu neticelendirebilirsiniz. İş programınızda ya da işyerinizde hiç beklemediğiniz ani değişikliklere karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Dolunayın titreşimlerinin, duygularınızı derinleştirme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan dolunayın para evinize enerji vermesi nedeniyle maddi meseleler de ön plana çıkabilir. Aylık gelirinizde veya diğer kaynaklarınızda gelişmeler yaşayabilir ve ödemelerle uğraşabilirsiniz. Maaşınızla ilgili bir durumun neticelenmesi mümkün görünüyor fakat mücadele etmeniz gerekebilir. İşinizde başarı potansiyelinizin oldukça yüksek olduğu bu süreçten olabildiğince istifade etmeye çalışmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Oldukça romantik olacağınız ve duygusallaşacağınız bir süreçten geçmektesiniz. Burcunuzda senede yalnızca bir defa meydana gelen dolunay, sizin için son derece özel olan bir meseleyi sonuçlandırmanıza yardımcı olacak. Büyük bir hayaliniz konusunda hiç beklemediğiniz kadar yol kat edebilirsiniz. Duygularınızı uç noktalara taşıyan dolunay etkisiyle birlikte radikal kararlar alabilme ihtimalinize karşı dikkatli olmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Oğlak burcunda meydana gelen dolunayın enerjisiyle birlikte içinize dönüp düşünmenize ve kalabalıklardan uzaklaşmanıza neden olacak bir hafta geçireceksiniz. Bilmediğiniz şeyleri öğrenebileceğiniz gibi bir sırrınızın açığa çıkması durumuyla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Perde arkasında yaşanabilmesi muhtemel entrikalara ve güç savaşlarına karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Dolunayın beraberinde getirdiği enerjinin, yıldız haritanızın en kalabalık bölgesini aydınlatması nedeniyle kalabalık davetlere katılabilir; arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Fakat bu sosyal aktiviteler için yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Bir arkadaşınıza dair önemli bir haber alabileceğiniz gibi ilişkinizde de bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Öte yandan maddi meselelerle ilgili ani bir gelişme yüzünden de bir hayli zorlanabilirsiniz.
burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500