Haftalık Burç Yorumları

Geçtiğimiz hafta oluşan dolunayın ardından Ay'ın ışığının azalması nedeniyle bu hafta yeni başlangıçlar yapmak yerine yarım kalan işleri toparlamak, genel olarak biraz içe dönerek düşünmek ve durumları değerlendirmek daha iyi gelecek. Bakalım burçlarımız bu süreçten nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1817 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Uğraşmaktan zevk aldığınız meşgaleler, sevdiğiniz konular ve sanat gibi yaratıcı alanların ön plana çıkacağı bu hafta hepsinden daha da önemli olan aşk da kendini gösterecek. Romantizmin ağır basacağı bu süreç, gerçekleşecek olan yeniayın da etkisiyle oldukça uzun sürecek. Arkadaşlar, dernek ya da kulüp gibi topluluklarla ilgili yaşanabilecek ani ve sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Gerçekleşecek olan yeniay, evinize ait planlarınıza yardım edecek güçlü bir etkiye sahip olacak. Yeniayın öncesinde etraflıca düşünüp taşınmalı, araştırıp görmeli ve hazırlık yapmalısınız. Hafta ortasında parlak fikirler üretmeye yatkın olacaksınız. Cuma günü yakınlarında ise işinizde meydana gelebilecek olan hızlı gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yapmanızın muhtemel olduğu kısa seyahatleriniz veya hafta sonu gezileriniz; oldukça renkli, eğlenceli ve romantik geçecek. Yakın akrabalarınızla her zamankinden daha sık görüşmenizin imkân dahilinde olduğu bu süreçte eve ait konular hakkında konuşmalar yapabilir ve yeni haberler alabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkma ve kalıplardan uzaklaşma konusunda harekete geçmelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Maddi meselelerin giderek daha da ön plana çıkacağı bu süreçte iniş çıkışlı gidişatı olan kariyerinizde bir sürpriz yaşayabilir ve maaşınıza zam alabilirsiniz. Kendi kazancınızın yanı sıra komisyon, sigorta, borç, hisse, kredi veya miras gibi ortak kaynaklardan da gelir elde edebilirsiniz. Maaşınıza isteyeceğiniz zam veya ek gelir girişimi için yeniayı beklemeniz yararınıza olacak.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Salı günü burcunuzda meydana gelecek olan yeniayın enerjisi ile birlikte hayatınızın her alanında bir gelişme yaşayabilirsiniz fakat tüm girişimleriniz için yeniayın bitmesini beklemelisiniz. Planlarınızı bu hafta yapmalı, harekete geçmeye hazırlanmalı ve yeniay sonrasında da harekete geçmelisiniz. Üniversite, yurt dışı, medya, internet ya da seyahat bağlantılı bir konuda da hafta ortasında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Doğum gününüzün arifesi olan bu süreçte doğum gününüze hazırlık yapmalı ve hayatınızda meydana gelebilecek yeni başlangıçlar için yer açmalısınız. Bir anlamda temizlik yapmanızı gerektiren bu hafta, gizli düşünceleriniz ve gizli görüşmeleriniz üzerinde durabilirsiniz. Öte yandan haberleşme trafiğinizde de artış yaşayabilir ve başkalarıyla sürekli bağlantı halinde olabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kariyer ve sorumluluklarınıza yeteri kadar zaman ayırmanızın ardından daha sosyal bir döneme başlamaktasınız. Arkadaşlarınıza ve sosyal gruplara her zamankinden daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Gireceğiniz sosyal ortamlarda fikirlerinizi ve konuşmalarınızı gizli tutmanız yararınıza olacaktır. Perde arkasında ise farklı görüşmeler ve gizliliği olan yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan aşkta ve evlilik ile ortaklık gibi resmi ilişkilerde hızlı gelişmeler yaşayabilir ve sürpriz haberler alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sorumluluklarınızın artacağı bu süreçte işvereniniz, yöneticiniz ya da aile büyüğünüz gibi otorite figürleriyle görüşmeler gerçekleştirebilir ve kariyer anlamında sürpriz haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizin artacağı ve birlikte seyahat planları yapacağınız bu hafta, kariyerinizle ilgili yeni girişimler konusunda hazırlık yapmalı ve yeniayın ardından harekete geçmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aşk hayatınızın, çocukların ve hamilelik gibi meselelerin, hayatınızın en heyecanlı ve öngörülemeyen bölümü olmasına hazırlanın. Sevgilinizin, eşinizin ya da çocuğunuzun baskı karşısında aşırı tepki gösterme ve isyan etme eğilimine hazırlıklı olmalısınız. Üniversite, yurt dışı, medya, internet, üniversite ve yabancılarla ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Son senelerde evinizle ilgili ani gelişmeler yaşama ve hızlı karar alma eğiliminiz bir süre daha devam edecek. İçinde yaşamakta olduğunuz eviniz, başka bir mülkünüz veya anne babanızla ilgili bir mesele de varlığını sürdürecek. Sene sonuna kadar olan süreçte; başlangıç yaptığınız, düşündüğünüz ve konuştuğunuz evinize ait işlerde ilerleme kaydedeceksiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yönetici gezegeniniz olan Uranüs'ün her sene olduğu gibi bu sene de gerilemeye başlaması ile birlikte yeni alanlardaki keşifleriniz büyük olasılıkla sonuçsuz kalacak. Fakat eskiden başladığınız işlere devam ettiğinizde başarılı bir performans sergilememeniz için herhangi bir neden görünmüyor. Cuma günü yakınlarında gerçekleşmesi muhtemel gelişmeler konusunda hazırlıklı olmalı ve önemli ipuçları yakalayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Pek çok görüşme gerçekleştirebileceğiniz, maddi meselelerle ilgili de sürpriz haberler alabileceğiniz bu hafta, gizli bir konu hakkındaki gerçeğe de ulaşabilirsiniz. İşiniz için ani ve kısa bir seyahate çıkmanız da mümkün görünüyor. Partnerinizle aranızdaki iletişimin artacağı bu süreç uzun bir süre daha devam edecek.

burçlar son dakika magazin haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500