Haftalık Burç Yorumları

Gözümüzü boyayan ve gerçeklerin üzerini kapatma özelliği taşıyan Neptün gezegeninin sis bulutunun yine devrede olacağı bu hafta bakalım burçlarımız neler söylüyor?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 2272 kez okundu.

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Kariyer dünyanızda aylardır beklediğiniz ve sürüncemede kalan meseleler varsa, hafta sonuna doğru bu konularla ilgili haberler alabilirsiniz. Bilmediğiniz ve perde arkasında meydana gelen gelişmelerin yarattığı bulanıklık nedeniyle iş ortamınızda da gerçeğe ulaşma konusunda zorlanabilirsiniz. Öte yandan olağan dışı harcamalarınızın normale döneceği ve nihayet bütçenizi kontrol altına alabileceğiniz bir hafta geçireceksiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İkili ilişkileriniz açısından ılımlı geçecek olan bu süreçte; eşinizin, ortağınızın ya da sevgilinizin sizi son zamanlara oranla çok daha az eleştirme eğiliminde olduğunu göreceksiniz. Yeni başlayan veya başlayacak olan aşkları da destekleyecek olan bu dönemde romantik bir ortamda bulunabilir ve zevk aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük hayatınızdaki yoğunluğun normale döneceği ve rahat bir nefes alabileceğiniz bir sürece girmektesiniz. Fakat ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni başlayan ilişkilerinizin aksine evlilik ve ortaklık gibi uzun süreli ilişkilerinizi etkilemesi kuvvetle muhtemel olan bu durum, bir yandan da gerçeklerle yüzleşmenizi ve büyük bir manevi temizlik yapmanızı sağlayacak.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Nerede olursanız olun; işlerinizin artacağı ve başkalarına hizmet etmenizi gerektirecek bir süreçten geçmektesiniz. Partnerinizin de güç kazandığı bu dönemde aylar süren durağanlıktan sonra ileriye atılma dönemi başlıyor. Gelecek haftalarda gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel olan kısa ve zevkli seyahatleriniz, hem romantik hem de lüks koşullarda hayata geçebilir. Fakat kariyerinizde gerçekleşebilecek olan ani gelişmelerin seyahat planlarınızı etkilemesi ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda bulunan Güneş'in varlığıyla birlikte enerjinizde bir artış hissedebilir ve ön plana çıktığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Doğum günü döneminizde yıldız gibi parlayacaksınız. Yurt dışı, seyahat veya üniversite bağlantılı ani gelişmelerin, maddi koşullarınızı etkilemesi ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzda bulunan uğurlu Jüpiter gezegeni size bolluk getirecek. Fakat bunun Jüpiter'in beraberinde getireceği aşırı özgüven ve gereksiz maddi riskler konusunda dikkatli olmalısınız. Ortak gelirlerinizle ilgili ani bir gelişme ya da büyük bir ödemeyle karşılaşabilirsiniz. Evinize veya anne babanıza dair artan sorumluluklarınızla yüzleşmenizi gerektiren bazı meselelerle de karşı karşıya kalabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Masraflarınızın nihayet normale döneceği ve bütçenizi kontrol altına alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ailevi bir meseleniz ya da babanız nedeniyle üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız sosyal programlarda da kısıtlanma hissetseniz de evinize ait konularda devam etmekte olan sürünceme nihayet sona eriyor. Partneriniz, tüm hızıyla devam eden iniş çıkışları ise sizi yine şaşırtabilir ve beklemediğiniz garip tepkiler verebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Eskiye oranla daha fazla para harcama eğiliminde olacağınız bu süreçte; hesaba katmadığınız masraflarla da karşılaşabilirsiniz. Aylık gelirinizin bir sene daha aynı düzeyde kalabileceği ihtimalini aklınızdan çıkarmamalı ve maddi harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın büyük fırsatlar konusunda aracı olacağı ve size şans getireceği bir dönemden geçmekte olsanız da istemeden de olsa sizi yanıltabilme ihtimallerini göz ardı etmemelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kısıtlanma, zorlanma ve sorumluluklarınızda meydana gelen artış nedeniyle olgunlaşma hissettiğiniz bir dönemdesiniz. İyimser bir yapıya sahip olmanıza rağmen bazı durumları olduğundan kötü algılama eğiliminde olabilirsiniz. Tüm zorluklara rağmen enerjik döneminizin geri geleceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Mart, nisan ve mayıs aylarında sizi meşgul eden meselelerin yeniden gündeminize girmesine hazırlıklı olun.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Maddi meselelerle ilgili güç savaşları yaşayabilir ve farkına dahi varmadan çevrenizdekiler üzerinde baskı kurabilirsiniz. Verdiğiniz mücadeleyi perde arkasında gerçekleştirme ve gücünüzü saklama konularında temkinli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Gizliliğin oldukça işinize yarayacağını unutmamalı ve yaptığınız planlar ile görüşmeleri eylül sonuna kadar gizli tutmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sorumluluklarınızla uğraşmanızın ve kariyeriniz için çabalamanızın ardından artık arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Mart ve mayıs ayları arasında istisna olarak devam eden sosyal hayatınıza ek olarak eylül sonuna kadar renkli bir dönem geçirebilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük arkadaşlar edinebileceğiniz gibi bir arkadaşınızın derdine yardımcı olmaya da çalışabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kariyerinizde başlayan hırslı süreç nedeniyle mart, nisan ve mayıs aylarında meşgul olduğunuz işlerin yeniden üzerinden geçmeniz gerekebilir. Güçlü bir konumda olacağınız bu dönemde; olayları yönetmeye ve ortaklıklarınız konusunda dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Bulanık koşullar ve özellikle sizden kaynaklanan kararsızlıklar nedeniyle olayların uzamasına engel olmalısınız.
burçlar haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500