Haftalık Burç Yorumları

18 Ağustos tarihinde Kova burcunda meydana gelecek olan dolunayın enerjisiyle birlikte daha önce başladığımız işleri tamamlayabileceğimiz ve sürpriz gezegeni Uranüs'ün etkisiyle hiç beklemediğimiz durumlarla karşılaşabileceğimiz bu süreçten bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1664 kez okundu.

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Aşk hayatınızda ve arkadaşlarınızla ilgili konularda hoş sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bu hafta; parti, düğün, yardım balosu ya da ticaret fuarı gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Dolunayın ışığının yıldız haritanızın en kalabalık bölgesini aydınlatacak olması nedeniyle bir arkadaşınız veya dernek ve kulüp gibi topluluklarla ilgili önemli bir gelişme de yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Son derece romantik ve kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılı olacağınız bu dönemde, dolunayın etkisi doğrultusunda işlerinize odaklanmanız gerekecek. Tüm haftayı etkisi altına alması beklenen dolunayın beraberinde getirdiği enerjinin, yıldız haritanızın kariyer, statü ve de anneliği yöneten bölgesine enerji verecek olmasından ötürü bir anda ortaya çıkması muhtemel önemli gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız. Kariyeriniz yerine evinize ait bir meselenin hızla sonuçlanması da mümkün görünüyor.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yaşadığınız evi güzelleştirebilir ve aynı zamanda başka bir mülkten de para kazanabilirsiniz. Dolunayın beraberinde getirdiği enerji ile birlikte macera duygunuz harekete geçecek ve ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz. Kısa seyahatler planlayabilir; yabancı insanlarla iletişime geçebilir veya üniversiteye geri dönmek için girişimde bulunabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Önemli bir maddi meselenin sonuçlanma ihtimalinin oldukça yüksek olduğu bu hafta; büyük bir ödeme yapabilir ya da kredi, sigorta, borç, miras, vergi, hisse, nafaka, komisyon veya telif gibi bir kaynakla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ise sürpriz gelişmelere oldukça açık! Aniden meydana gelecek bir gelişme neticesinde maaşınızın dışında tek seferlik bir prim veya komisyon bazlı para alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Dolunayın duygusal titreşimleri ile birlikte yakın ilişkinize odaklanacaksınız. Yeni başlayan ilişkilerinizin yanı sıra evlilik ve iş ortaklıkları gibi uzun süreli ilişkilerinizi etkileyecek olan bu titreşimler, ilişkinizde bu zamana kadar görmediğiniz bir noktayı görmenizi sağlayabilir. Maddi meselelerde belirsizlikler yaşasanız da yabancılarla olan iletişimlerinizde hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İşte veya evde bir meseleyi tamamlayabilmek için çok çalışmanıza neden olabilecek olan dolunayın enerjisiyle birlikte yoğun bir hafta geçireceksiniz. Daha çok sonuçlara odaklanacağınız bu süreçte, ihmal ettiğiniz doktor kontrollerini yaptırabilirsiniz. Eviniz veya işinizde size yardımcı olan kişilerle olan ilişkilerinizde bir gelişme yaşayabileceğiniz gibi ev hayvanınıza da odaklanabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Meydana gelecek olan dolunayla birlikte aşk hayatınız, çocuklar ve sanat gibi yaratıcı konular ön plana çıkacak. Dolunayın titreşimlerinin sizi bir hayli duygusallaştıracağı bu süreçte, olaylara tarafsız yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Hamilelik ve çocuklarla ilgili konularda hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz gibi eşiniz ve iş ortağınızdan sürpriz haberler de alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

18 Ağustos tarihinde oluşacak dolunayla birlikte hayatınızda var olan önemli bir meseleye son noktayı koyabileceksiniz. Atacağınız bu son adımın, geriye dönüş yollarını kapatacağını unutmamalısınız. Evinize ait konuların ve ailevi meselelerin gündeme gelmesinin ihtimal dahilinde olduğu bu hafta, yaptığınız planlarda hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Tamirat, taşınma, kiralama ve ev alıp satma gibi işlemlerle de meşgul olabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yeniden yollara düşebileceğiniz ve kısa bir seyahate çıkabileceğiniz bu süreçte seyahat kararınızla ilgili ani bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Gideceğiniz yerde veya seyahat esnasında aşık olabilir ya da var olan ilişkinizde yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızın yanı sıra hamilelik veya çocuklarla ilgili hızlı bir gelişmeyle de karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Maddi meseleleriniz ve evinize ait konularla ilgilenebileceğiniz bu hafta ödemelerinizi yapabilir; alacaklarınızın peşine düşebilir ve istediğiniz büyük bir şeyi satın alabilirsiniz. Öte yandan seyahat planlarınız ya da gelmesini beklediğiniz özel misafirlerle ilgili belirsizliklere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Burcunuzda senede bir defa meydana gelen dolunayla birlikte sizin için oldukça önemli bir meseleyi sonuçlandırabilirsiniz. Yakın ilişkilerinize odaklanmanızın önem arz ettiği bu dönemde, spontane bir seyahat veya aniden yoldan gelen misafirlerle hayatınızı renklendirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da yaşanabilecek sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Meydana gelecek olan dolunayın, yıldız haritanızın en gizemli bölgesine ışık tutması nedeniyle keşiflerde bulunmanız mümkün görünüyor. Başkalarının sırlarını öğrenebilir ya da kendinize dair yeni şeylerin farkına varabilirsiniz. Zararlı bir alışkanlığınızdan veya fobinizden kurtulmak istiyorsanız, bir uzmandan yardım almak için oldukça uygun bir süreçtesiniz.
burçlar haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500