Haftalık Burç Yorumları

Satürn gezegeninin buz, Mars gezegeninin ise ateş gezegeni olması nedeniyle bu ikilinin beraberliğinin getirdiği enerji doğrultusunda çelişkili ve zor bir enerjinin açığa çıkacağı bu haftadan bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1710 kez okundu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Yurt dışı, yabancılar, seyahat, üniversite, medya ya da hukukla ilgili planlarınızda birtakım zorluklar meydana gelebilir. Özellikle bu alanlarda yoğun bir aktivitenin yanı sıra büyük engellerle karşılaşma ihtimaline karşı da hazırlıklı olmalısınız. Grup çalışmalarında başarılı olabileceğiniz ve müşterilerinizle hoş ilişkiler kurabileceğiniz bu süreçte iş görüşmelerini ve kısa bir seyahati yeniden gündeminize alabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs

Aşktan yana şansınızın yaver gideceği bu süreçte maddi meselelerden dolayı işler biraz karışabilir. Partnerinizle birlikte seyahate çıkabilir veya önemli kararlar alabilirsiniz. Aşık olabileceğiniz, çocuklardan yana olumlu haberler alabileceğiniz ve hamilelik gibi beklenmedik gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bu yaratıcı süreçten istifade etmeye çalışmalısınız.

İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran

Bir süredir herkesin size karşı olduğunu hissetseniz de bu sürecin geçici bir süreç olduğunu kendinize sık sık hatırlatmalı ve bu durumun, becerilerinizi ortaya çıkarmanızın önünde engel teşkil etmemesine izin vermemelisiniz. İşinize ve ailenize dair kafanızı karıştıran birtakım belirsizlikler var olsa da bunların yakın bir tarihte netliğe kavuşacağını unutmamalısınız.

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz

Gerçekleştirebileceğiniz kısa seyahatler büyük olasılıkla romantik ve lüks koşullarda geçeceğinden bu süreçten faydalanmalı ve istifade etmeye çalışmalısınız. İş meselelerinizdeyse birtakım sıkıntılar görünüyor. Meşguliyetleriniz artabilir ve bazı engellerden dolayı işleriniz aksayabilir fakat bunların size engel olmasına ve azminizi kırmasına izin vermemelisiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Ortak gelirlerinizdeki mevcut durumu net bir şekilde görmenize engel olan koşullar olsa da maaşınıza zam alabilir veya ek bir gelir kaynağı bulabilirsiniz. Vergi, sigorta, komisyon ya da kredi gibi konularda olası hataların önüne geçmek adına bu süreçte kimseye vekalet vermeyin. Öte yandan maddi meselelerle aşk hayatınızı karıştırmamalı ve kendi hayatınıza koyduğunuz kurallar nedeniyle olası güzelliklerden mahrum kalmamalısınız.

BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül

İletişime geçtiği her alana bolluk getiren cömert Jüpiter gezegeninin burcunuzda geçirmekte olduğu bu son haftaları iyi değerlendirin. Düşünce gücünüzde meydana gelebilecek artışlardan ve kolaylaşan iletişim ile seyahat olasılıklarından faydalanmaya bakın. Ailevi sorumluluklarınızın ise sizi kısıtlamasına izin vermeyin.

TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim

Romantik bir dönemden geçmektesiniz ve bu sebepten ötürü bu dönemde duygularınızı gizleme ve ilişkinizi gizli yaşama eğiliminde olacaksınız. Yanıltıcı koşullar mevcut olsa da durumlar er geç netliğe kavuşacak. Gerçekleştirmeyi planladığınız kısa seyahatleri ya da eğitiminizle ilgili planlarınızı hayata geçirmeden önce birtakım engelleri aşmanız gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde sorunlar yaşama ihtimaline karşı da hazırlıklı olmalısınız.

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Maddi harcamalarınızın, ödemelerinizin, satın almalarınızın ve diğer bütün maddi meselelerin gündemde olacağı bu süreçte büyük bir ödeme gerçekleştirebilir ve bunun için de bir alacağınızı bekleyebilirsiniz. Öte yandan arkadaşlarınızla ilgili hoş ihtimaller mevcut. Hem aşk hem de para konularında yardımcı olacak olan arkadaşlarınız, aşık olacağınız biriyle tanışmanızda da aracı olabilir.

YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Normalde dışa dönük, hareketli ve özgürlüğüne düşkün bir yapıya sahip olduğunuz için bazı kısıtlanmalar yaşamakta olduğunuz bu süreç, sizin için oldukça zor geçiyor. Sorumluluklarınız ve sıkıntı veren ailevi meseleleriniz, yavaşlamanıza ve kafanızın karışmasına neden olacak. Şu sıralar oluşturmakta olduğunuz temeli önemsemeyebilirsiniz fakat sağlamlığını bir ömür boyu test edebileceksiniz.

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Büyük bir mücadele içerisinde olmanıza rağmen bu mücadeleyi geri planda ve kimseye belli etmeden vermeniz gerekiyor. Eylül ayının sonlarına kadar gizliliğin temini konusunda özenli olmalısınız. Diğer yandan aşk hayatınız ise seyahat, yabancılar, yurt dışı ve üniversite gibi meselelerle bağlantılı görünüyor. Bir seyahat esnasında yabancı birine aşık olabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Sosyal ortamlardan ve içinde bulunmak istediğiniz çevrelerden çeşitli sebeplerden ötürü ayrı kalmak zorunda kalsanız da buna bir an evvel çözüm bulmalısınız. Maddi durumunuzda yaşamakta olduğunuz belirsizliği ortadan kaldırabilir ve gerekli zamanı ayırabilirseniz; her türlü sosyal aktiviteye katılım gösterebilirsiniz.

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Hayatınızdaki zor koşulların ve engellerin yanı sıra mevcut olan fırsatların farkına varmalısınız. İş ortağınız, sevgiliniz ve eşiniz gibi iş birliği içerisinde olduğunuz kişiler tarafından hayatınızın en büyük fırsatı önünüze sunulacak. Harekete geçmek isterken engellenme ihtimaline karşılık hazırlıklı olmalı ve kimsenin sizin önünüze geçmesine izin vermemelisiniz.

burçlar haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500