Haftalık Burç Yorumları

1 Eylül tarihinde Başka burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulmasıyla beraber taşların yerinden oynayacağı bu süreçten bakalım burçlarımız nasıl etkilenecek?

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları Nilay Işık
Bu içerik 1932 kez okundu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Oldukça hareketli ve karmaşık bir şekilde geçireceğiniz bu hafta; yeni projeler, görevler ve müşterilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yurt dışı, üniversite, hukuk, medya ya da yayımcılık bağlantılı bir konuda engellerle karşılaşsanız da şimdilik koşullar belirsiz görünüyor. Öte yandan sağlık meseleleriniz yeniden gündeminize girebilir ve ihmal ettiğiniz bir durumla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs

2015 senesinin mart ayında gerçekleşen tutulmayla başlayan süreç neticesinde aşk hayatınız, çocuklar ve sanat gibi yaratıcılık gerektiren alanlar, hayatınızı olumlu etkileyecek. Hayatınızın bu alanlarında önemli olaylar yaşayabileceğiniz gibi maddi meselelerde birtakım sıkıntılarla da karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi istemeden de olsa yanıltabilme ihtimaline karşı hazırlıklık olmalısınız.

İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran

1 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması; evinize, yaşam biçimize veya ebeveyninize dair meydana gelebilecek olan değişimleri hızlandıracak. Ev ya da mobilya alım satımı veya taşınma ile ilgilenebilirsiniz. Aynı anda hem kariyer planlarınızda hem de annenizle ilgili meselelerde bazı belirsizlikler oluşabilir. Fakat bunların moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz

Meydana gelecek olan Güneş tutulması; yıldız haritanızın iletişim, eğitim, seyahat ve anlaşmaları yöneten bölgesine geleceği için bu konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkmaya karar verebilir ve yurt dışı, yabancılar veya üniversite bağlantılı meselelerde birtakım ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Gerçekleşecek olan Güneş tutulması, yıldız haritanızın para evini harekete geçireceği için gelir kaynaklarınızda ve para akışınızda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Maaşınız dışında kalan komisyon gibi kaynaklarda ise koşullar ne yazık ki yeterince net değil. Çocuklarla ilgili sahip olduğunuz sorumluluklar da kısıtlanmış hissetmenize neden olabilir. Bir yardımcınızdan veya güçlü bir iş arkadaşınızdan maddi konularda yardım isteyebilirsiniz.

BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül

Burcunuzda altı ayda bir meydana gelen tutulmalar, hayatınız için dönüm noktası olarak kabul edilebilecek yıllardan geçtiğinizi ve değişim içerisinde olduğunuzu gösteriyor. 2015 senesinin mart ayında başlayan ilk tutulma ve 2017 senesinin şubat ayında gerçekleşecek olan son tutulmanın ardından hayatınız belli bir düzene girecek ve on yıl süresince başka bir tutulma yaşamayacaksınız. İş ya da özel hayatınızdaki partneriniz ise gerçek niyetini gizleyerek sizi kandırabilir.

TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim

Çevrenizi sarıp sarmalayan sis bulutuna rağmen bu hafta meydana gelecek olan güneş tutulması bazı gizli kalmış gerçekleri ve bilmediklerinizi öğrenmenizi sağlayacak. Buna alternatif olarak hastane, hapishane ve huzurevi gibi 'kapalı' kalınan kurumları ziyaret etmenizi gerektirecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. İş ortamınızda hakim olan belirsizlik, havası sağlığınızı da etkileyecek.

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Harcamalarınızın oldukça yüksek, maddi koşullarınızın ise kısıtlı olduğu bir süreçten geçiyor oluşunuz nedeniyle katılmanız gereken sosyal bir davete katılamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hakim olan belirsizlik havası nedeniyle karşınızdaki insanı tam olarak anlayamayabilirsiniz. Hamilelik ve çocuk gibi meselelerden dolayı ise birtakım kararsızlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Birkaç senedir burcunuzda bulunmakta olan Satürn gezegeni nedeniyle adeta olgunluk sınavından geçmektesiniz. Bağımsızlığına son derece düşkün ve oldukça heyecanlı bir burç oluşunuz nedeniyle geleceğinizi düşünerek kolay olmasa da sağlam bir temel oluşturmaya çalışıyorsunuz. Eviniz, başka bir mülkünüz veya babanızla ilgili meselelerin göründüğü gibi olmama ihtimaline karşılık dikkatli olmalısınız.

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıyla birlikte yurt dışı bağlantılı işlerinizde veya yurt dışı seyahatlerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mart ayında gerçekleşen bazı konuşma ve gelişmelerin devamı gelebilir. Yakın akrabalarınız ve kısa seyahatleriniz hakkında karar vermekte zorlansanız da ikna kabiliyetiniz ve kararlılığınızla tüm engellerin üstesinden gelebileceksiniz.

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Yüklü bir ödeme gerçekleştirebilir ya da bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili önemli bir gelişme yaşayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla aranızda var olan para meselelerinde de zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Burcunuzda meydana gelmeye devam eden ve 2017 senesinin şubat ayına kadar altışar ay aralıklarla devam edecek olan tutulmalar nedeniyle hayatınızda dönüm noktası olarak kabul edilebilecek olan olaylarla karşı karşıya kalabilir; ertelediğiniz değişiklikleri bir anda yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta oluşacak olan tutulma ise iş veya özel hayatınızdaki partneriniz, avukatınız ya da ajansınız gibi işbirliği yaptığınız insanlarla ilgili haberler ve önemli kararlar getirebilir.

burçlar haftalık burç yorumları koç burcu boğa burcu ikizler burcu yengeç burcu aslan burcu başak burcu terazi burcu akrep burcu yay burcu oğlak burcu kova burcu balık burcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500