Haini Bulmak Hızır'a Düştü

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam yayımlanacak olan bölümünde hainin ortaya çıkıp çıkmayacağı belli olacak.

Haini Bulmak Hızır'a Düştü
Haini Bulmak Hızır'a Düştü Nilay Işık
Bu içerik 12305 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

47. bölümünü bu akşam seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yeni bölümünde hainin ortaya çıkıp çıkmayacağı sorusu cevap bulacak.

Refik'in ölümünün ardından hedefine iyice kilitlenen Ünal Kaplan, haini bulmak amaçlı stratejisini devreye koyma kararı alır. Ortak düşmanları olan Gülmezlerin neden oldu kaos ortamını sona erdirmek amacıyla devletle ittifak kurmak isteyen masada Hızır hariç herkes bu fikre sıcak bakar. Hızır ise bu planların en çok kendisini ve ailesini etkileyeceğinin farkındadır.

Oynadığı tehlikeli aşk oyunu ile evde huzursuzluk yaratan ve ailesi ile karşı karşıya gelen Zeynep, Meryem'in korumacı tavrı ile karşılaşır. Diğer yandan da Ceylan derdi ile uğraşan Meryem, kadın savaşının ortasında Hızır'ı yine savunmasız bırakacaktır.

Yeni bölümü ile seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında seyirci ile buluşacak.

eşkıya hızır çakırbeyli eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 47. bölüm hızır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500