Hakan Altun Cenazede Fenalaştı

Hakan Altun’un geçtiğimiz gün hayatını kaybeden babası Hasan Altun son yolculuğuna uğurlandı. Şarkıcının bu zor gününde destek olabilmek için sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi cenaze törenine katıldı.

Hakan Altun Cenazede Fenalaştı
Hakan Altun Cenazede Fenalaştı Meltem Yuksel
Bu içerik 1680 kez okundu.

Ünlü sanatçı Hakan Altun'un vefat eden babası Hasan Altun son yolculuğuna uğurlandı. Hasan Altun'un cenazesine sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Babasını kaybetmenin acısını yaşayan sanatçı Altun ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Fatih Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenazesinde oğlu Hakan Altun, kız kardeşi, annesi ve yakın dostları yalnız bırakmazken Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Emir Sarıgül, Orhan Gencebay, Cengiz Kurtoğlu, İzzet Yıldızhan, Ercan Saatçi, Bengü, Nihat Kahveci, Çelik, Tuncay Şanlı ve  Zafer Algöz cenazeye katılanlar arasındaydı.

Cenazenin kaldırılması sırasında yoğunluktan dolayı bir kez daha fenalaşan Hakan Altun, Tuncay Şanlı ve Ercan Saatçi’nin yardımı ile cenaze arabasına binebildi. Altun’un cenazesi Zeytinburnu Eski Kozlu Mezarlığı'na defnedildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Gözlerim Kanadı Yazıklar Olsun”

Hakan Altun Zafer Alagöz Tuncay Şanlı Ercan Saatçi Cenaze Cami
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500