Hakan Peker Vasiyetini Açıkladı

Bir döneme şarkıları ve danslarıyla damga vuran Türk Popunun önemli isimlerinden Hakan Peker, vasiyetini açıkladı. Şarkıcı, "Ben öldükten sonra bütün şarkılarımı silsinler" dedi.

Hakan Peker Vasiyetini Açıkladı
Hakan Peker Vasiyetini Açıkladı Meltem Yuksel
Bu içerik 555 kez okundu.

Türk popunun yaşayan efsanesi Hakan Peker, 2. Sayfa’ ya samimi açıklamalarda bulundu. "Müziği bırakınca unutulmaktan korkuyor musunuz" sorusuna Peker, " Ben unutulma hakkımı kullanmak istiyorum. Hatta ben öldükten sonra bütün şarkılarımı silsinler" dedi.

Yeni albümü hakkında konuşan ünlü sanatçı, iki yıl sonra müziği bırakacağını söyleyen şarkıcı, 2019'da çıkacak yeni albümünde bulunan bütün şarkılarına klip çekmek istediğini, konserlerden sonra bir daha albüm çıkarmayacağını belirtti.

Müzik kariyeri boyunca 17 tane albüm yapan Peker, "Müziği güzel yerde noktalamak istedim. Ölene kadar müzik yapayım, sahnede öleyim gibi düşüncelerim yok. Bana göre her şeyin bir sonu var, kendinizi de zaman ayırmanız gerekiyor. Ben öldükten sonra Hakan Peker'i anma gecesi istemem. Böyle bir şey yaparlarsa ileride müdahale et” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kiliseden Kovuldu

 

Hakan Peker Vasiyet Açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500