Hakan Yılmaz ve Eşine Lobide Dayak

Başarılı oyuncu Hakan Yılmaz geçtiğimiz akşam eşi Elif Yılmaz’la birlikte gittiği otelin lobisinde 3 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Hakan Yılmaz ve Eşine Lobide Dayak
Hakan Yılmaz ve Eşine Lobide Dayak Meltem Yuksel
Bu içerik 990 kez okundu.

Başarılı oyuncu Hakan Yılmaz geçtiğimiz akşam eşi Elif Yılmaz’la birlikte gittiği otelin lobisinde 3 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Hakan Yılmaz önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy'de bir restoranda kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü yemeğine katıldı. Hakan Yılmaz, daha sonra eşi Elif ile birlikte konaklamak için Etiler'deki Le Meridien Otel'e gitti. Yılmaz ve eşi, otele giriş yaptıkları sırada yanlarına, korumasıyla birlikte Denizhan Vural ile birlikte arkadaşı Erdal Gökçe geldi.

Vural, Yılmaz'a "Sen beni tanıyor musun" diye sordu. Hakan Yılmaz da "Kusura bakmayın, tanıyamadım" şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine Vural, "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını burada harcarım" dedikten sonra üç kişi, Hakan Yılmaz ve eşine otel lobisinde tekme tokat vurmaya başladı.

Bu sırada saldırganlar, Elif Yılmaz'ın kafasına da sert bir cisimle vurdu. Otel çalışanlarının araya girip dayağı durdurma çalışmaları da bir sonuç vermedi. Bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına aldı. Denizhan Vural, koruması ve Erdal Gökçe, polis merkezine götürüldü. Yüzü ve gözünün yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde morluklar oluşan Hakan Yılmaz ile eşi hastanede tedavi edilip, darp raporu aldığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu daha sonra karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. Yılmaz ve eşinin şikayeti sonrası polis, otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. İfadeleri alınan saldırganlar serbest bırakıldı. Yaşadıkları olaya isyan eden Hakan Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaşadıkları dehşet dolu anları anlattı.


 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinem Ağzını Bozdu: “S… Semra’ya da Gelinine de”

Hakan Yılmaz Etiler Hakan Yılmaz Instagram Elif Yılmaz Hakan Yılmaz Eşi Darb Dayak Polis Hastane Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500