Hakim Ünlü Çifti Boşamamakta Kararlı

11 senelik evliliklerini bitirme kararı alarak boşanma davası için mahkemeye başvuran Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın davaları ertelendi.

Hakim Ünlü Çifti Boşamamakta Kararlı
Hakim Ünlü Çifti Boşamamakta Kararlı Nilay Işık
Bu içerik 1165 kez okundu.

11 senedir devam etmekte olan evliliklerini bitirme kararı alarak boşanma davası için mahkemeye başvuran Demet Şener ile İbrahim Kutluay ikilisinin davalarının ertelendiği öğrenildi.

İki çocuğunun babası ve eski basketbolcu Kutluay'dan ihanet gerekçesi ile ayrılmak isteyen Şener'in boşanma davasının ilk celsesi görüldü. Ünlü çiftin katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etti.

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması gerekçesi ile açılan davanın, İstanbul 14. Aile Mahkemesi'nde gerçekleşen ilk celsesinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Yaklaşık 2 saat süren ve gizli yapılan celsede avukatların mahkemeye ilettiği delil ve tanıklara rağmen davanın ertelenmesi kararı alındı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Caner Erkin'e Büyü Yaptırmış
 
İbrahim Kutluay İbrahim Kutluay Eşi İbrahim Kutluay Karısı İbrahim Kutluay İhanet İbrahim Kutluay Çocukları İbrahim Kutluay Demet Şener Demet Kutluay İbrahim Kutluay Demet Kutluay İbrahim Kutluay Boşanma Demet Şener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500