Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden isyan ederek, "Sustuğum halde söylediğim iddia edilen hayali cümlelerden yoruldum" dedi.

Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti
Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 1137 kez okundu.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı haberlerine sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti.

Eski eşi ve Şeyma Subaşı'nın boşanmasıyla ilgili ne açıklama yapacağı merak konusu olan Yılmaz; ''Sustuğum halde söylediğim iddia edilen hayali cümlelerden, bana atıf yapılan haberlerden, sosyal medyada gerek işimle gerekse güncel yaşamımla alakalı yaptığım paylaşımlardan bir gönderme aranmasından, her insan gibi mutluysam gülmemden, üzgünsem somurtmamdan anlamlar çıkarılmasından yoruldum.

Gündemdeki konularla ilgili hiçbir açıklama yapmadım, yorumda bulunmadım ve bulunmayacağım. Acun çocuklarımın babasıdır. Onun mutlu olması kızlarımız için önemlidir. Başka da söyleyeceğim bir şey yoktur. Herkesin buna saygı duyması ve anlayışlı olmasını rica ederim” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Beşiktaş Taraftarına ‘Yenge’ Sürprizi

 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Zeynep Yılmaz Instagram Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500