Halit Ergenç İsyan Etti

Geçtiğimiz gün Bergüzar Korel ve oğlu Ali ile birlikte bir mekandan çıkarken görüntülenen Halit Ergenç, dizi oyuncularının bölüm başına aldıkları ücretlerin eleştirilmesine isyan etti.

Halit Ergenç İsyan Etti
Halit Ergenç İsyan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 1158 kez okundu.

Kanal D ekranlarında ikinci sezonuyla seyircisiyle buluşmaya hazırlanan ‘Vatanım Sensin’in başrol oyuncusu Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel ve oğulları Ali ile bir mekandan çıkarken görüntülendi. Başarılı oyuncu bölüm başına aldıkları ücretlerin eleştirilmesine isyan etti.

47 yaşındaki oyuncu, deli gibi çalışıp, alnımızın teriyle kazandıklarını, kimsenin bunun hesabını sormaya hakkı olmadığını belirtip, “Ne yapıyorsak karşılığını alıyoruz, çok çaba sarf ediyoruz ve birçok noktada hayatımızdan ödün veriyoruz. Herkesin işi de derdi de kendine. Olunabiliyorsa herkes oyuncu olurdu.

Her mesleğin kendine göre bir ağırlığı ve zorluğu olduğunu sözlerine ekleyen Ergenç, “Nasıl ki ayakkabıcı, bankacı olabilirsek, bu işin de bir gereği var. Bizim mesleğin ağırlığı da bu karakterleri yaratmak, psikolojik olarak onların içine girip çıkmak. Her iş dışarıdan başkasına kolay gelir” şeklinde konuştu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuba Sevgilisi İçin Şahitlik Yaptı

Halit Ergenç Bergüzar Korel Dizi Oyuncu Etiler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500