Haluk Levent Başkanlığı Bıraktı

Haluk Levent, Kocaeli'nde İsmail Devrim isimli bir babanın çocuğuna pantolon alamadığı için intihar edip hayatını kaybetmesi sonucunda attığı "Valiliğe başvursaydı sorun çözülebilirdi" tweetine gelen tepkiler sonrasında kurucusu olduğu AHBAP başkanlığından istifa etti. Şarkıcı bu davranışının siyasetçilere örnek olması gerektiğini ifade etti.

Haluk Levent Başkanlığı Bıraktı
Haluk Levent Başkanlığı Bıraktı Meltem Yuksel
Bu içerik 625 kez okundu.

Haluk Levent, Kocaeli'nde İsmail Devrim isimli bir babanın çocuğuna pantolon alamadığı için intihar edip hayatını kaybetmesi sonucunda attığı "Valiliğe başvursaydı sorun çözülebilirdi" tweetine gelen tepkiler sonrasında kurucusu olduğu AHBAP başkanlığından istifa etti.

Levent, kurucusu olduğu ve birçok sosyal yardım faaliyetine imza attıkları AHBAP'taki başkanlık görevine ilişkin sosyal medya sayfası üzerinden paylaşımlarda bulundu. AHBAP başkanlığını bıraktığını duyuran Levent, üye olarak platformdaki faaliyetlerini sürdüreceğini belirtti.

Levent, platformda üye olarak faaliyetlerine devam edeceğini belirtti ve "Yaptığım siyasetçilere örnek olsun" diye konuştu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Okan Bayülgen Geri Dönüyor

Haluk Levent AHBAP İntihar Kocaeli Twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500