Haluk Levent Yeleğini Sattı! Reşit Yeniden Duyuyor

Gaziantep'te, evinin önünde oynarken işitme cihazı çalınan 4 yaşındaki Reşit Polat için Haluk Levent harekete geçti. Yeni cihazın alınabilmesi için yeleğini satılığa çıkartan şarkıcı amacına ulaştı ve bir hayırsever 20 bin lira değerindeki cihazı satın aldı.

Haluk Levent Yeleğini Sattı! Reşit Yeniden Duyuyor
Haluk Levent Yeleğini Sattı! Reşit Yeniden Duyuyor Meltem Yuksel
Bu içerik 488 kez okundu.

Gaziantep'te, evinin önünde oynarken işitme cihazı çalınan 4 yaşındaki Reşit Polat, Anadolu Halk ve Barış Platformu'nun Genel Başkanı, şarkıcı Haluk Levent'in yeleğini satarak elde ettiği gelirle yeniden işitme cihazına kavuştu.

Polat ailesinin durumundan haberdar olan AHBAP üyeleri, durumu platformun Genel Başkanı, şarkıcı Haluk Levent'e iletti. Konserlerinde giydiği ve kendisiyle adeta özdeşleşen yeleğini Reşit için sosyal medyada satışa çıkaran Levent'e ulaşan hayırsever bir iş adamı, çocuğun tedavi masraflarını karşılayacağını belirtti.

Verdiği ilanda 20 bin TL değerinde cihazı alan hayırsevere ve ailesine ücretsiz konser vereceğini duyuran Haluk Levent'in bu davranışı büyük beğeni kazanmıştı. Ancak hayırsever kişinin bu talebi kibarca geri çevirdiği öğrenildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Jet Sosyete’nin Kanalı Değişti

Haluk Levent Twitter Gaziantep İşitme Cihazı Yelek AHBAP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500