Haluk Levent'ten Hayranlarına Jest Üstüne Jest

Önce hayranının mezuniyetine giderek gönüllerde taht kuran şarkıcı Haluk Levent, şimdi de Adanalı hayranlarıyla bir araya geldi. Levent, 25 kişiye meşhur muzlu süt ısmarladı.

Haluk Levent'ten Hayranlarına Jest Üstüne Jest
Haluk Levent'ten Hayranlarına Jest Üstüne Jest Tuğçe Tekin
Bu içerik 1171 kez okundu.

Önce hayranının mezuniyetine giderek gönüllerde taht kuran şarkıcı Haluk Levent, şimdi de Adanalı hayranlarıyla bir araya geldi. Levent, 40 kişiye meşhur muzlu süt ısmarladı.

Haluk Levent, şimdi de Adanalı hayranları ile Twitter konuşarak bir araya geldi. Ünlü şarkıcı 25 kişiye Adana'nın meşhur muzlu sütünü ısmarladı.

Haluk Levent'e, twitter hesabı üzerinden saat 00.14'de Şevket Taşözü adlı takipçisi "Abi Adana'da mısın sana bici bici ısmarlayalım" tweeti attı.

Ardından Haluk Levent, "1 Saat sonra Kazım Büfe'de seni bekliyor olacağım. Gelmezsen bici ısmarlamazsan blok yiyeceksin benden" yanıtını verdi.

 Haluk Levent'in hayranları belirtilen yere geldi. Saat 01.14 olduğunda da ünlü sanatçı Haluk Levent de söz verdiği yere geldi. Kendisini bir grup hayranıyla karşılaşan Levent, hayranları ile selfie çektirip 40 kişiye muzlu süt ısmarladı. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dünyaca Ünlü Model Aldatıldı

Haluk Levent Adana Twitter Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500