Hamdi Alkan'dan Hülya Avşar'a Gönderme

Hamdi Alkan ,Selen Görgüzel’in İlk Evliliğinden Olan Kızı İçin 2 Farklı Mekanda Doğum Günü Kutlaması Düzenledi.

Hamdi Alkan'dan Hülya Avşar'a Gönderme
Hamdi Alkan'dan Hülya Avşar'a Gönderme Meltem Yuksel
Bu içerik 2832 kez okundu.

 

Hamdi Alkan ,Selen Görgüzel’in ilk evliliğinden olan kızı  İlknaz için Bebek’te bir mekanda doğum gününü kutladılar.

Selen Görgüzel’in ilk evliliğinden olan kızı İlknaz için iki farklı mekanda kutlama yapan Hamdi Alkan kutlama çıkışı Bebek’te objektiflere yakalandılar. İkili habercilerin sorularını yanıtlamayı’da ihmal etmedi.

HÜLYA AVŞAR’A GÖNDERME YAPTI

Kızlarının doğum gününü kutlayan çiftimize, geçtiğimiz hafta Hülya Avşar’ın 18 yaşına giren kızı Zehra için yaklaşık olarak 400 bin TL değerinde Range Rover marka Jeep aldığı hatırlatıldı. Bunun üzerine Hamdi Alkan önce etrafına bir bakındı ve ardından beklemede olan ticari taksileri göstererek, Cip değil ama cips aldık şeklinde espri yaptı.

KENDİSİ ÇALIŞARAK ALSIN

Hamdi Alkan’ın yapmış olduğu espri üzerine eşi Selen Görgüzel söze girerek, Kızım İlknaz çalışsın ve istediği marka arabayı alsın. Daha çok genç ve yolun başında. İlk önce, emek vermenin, para kazanmanın ne demek olduğunu öğrensin şeklinde açıklamada bulundu. Son zamanda vermiş olduğu kilolar ile dikkatleri üzerine çeken Hamdi Alkan, bunun başlangıç olduğunu ve kilo vermeye devam ettiğini, formunu korumaya çalıştığını belirtti.

Hamdi Alkan kendisi gibi oyuncu olan eşi Canan Hoşgör’den 2012 yılında boşanmış ve 24 Nisan 2014 tarihinde Selen Görgüzel ile Roma’da evlenmişti.

 

Hamdi Alkan Selen Görgüzel Hülya Avşar Zehra Çilingiroğlu Hamdi Alkan'dan Hülya Avşar'a Gönderme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500