Hamilelik Haberine Seçkin Piriler'den İlk Yorum

İki çocuğunun annesi Seçkin Piriler'den boşanan Kaan Tangöze, üçüncü kez baba oluyor. Tangöze'nin sevgilisi Kıvılcım Ural'ın dört aylık kız çocuğuna hamile olduğu ortaya çıktı. Bebekleri dünyaya gelmeden önce nikah masasına oturacak olan çiftin durumunu öğrenen Piriler ise söylenecek bir şey yok olmadığını söyledi.

Hamilelik Haberine Seçkin Piriler'den İlk Yorum
Hamilelik Haberine Seçkin Piriler'den İlk Yorum Meltem Yuksel
Bu içerik 880 kez okundu.

Kaan Tangöze, Seçkin Piriler'le evli olduğu dönemde Kıvılcım Ural'la samimi bir şekilde görüntülenmiş ve boşanmanın ardından Ural'la aşk yaşamaya başlamıştı.

Üçüncü kez baba olacak şarkıcı, doğumdan önce, Ural'la dünya evine girecek. Kız bebek bekleyen çift, müjdeli haberi aile yakınları ve arkadaşlarıyla paylaşmaya başladı.

Bebek haberinin ardından 2.Sayfa programına konuşan Seçkin Piriler “Hamileliği 3 gün önce öğrendim. Artık ne söyleyebilirim ki? Kaan, Hakan’ın doğum gününde de bir şey söylemedi…” Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze, oğulları Hakan’ın yeni yaşını geçtiğimiz hafta birlikte kutlamıştı.

Ural'ın geçtiğimiz hafta bir mekanda tartıştıktan sonra çekilen fotoğraflarında ise karnının büyüdüğü dikkat çekti. Ural'ın çantasıyla karnını kapatması gözden kaçmadı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Ayrılık Yok Yiğidim Asker Oldu”

Kaan Tangöze Seçkin Priler Kıvılcım Ural Hamile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500