Hamilelik Müjdesi Kursağında Kaldı

Yeni bölümünü bu akşam seyircisi ile buluşturmaya hazırlanan 'Hayat Şarkısı' dizisi, öldüğünü zannettiği çocuğunun gerçekte kim olduğunu öğrenebilme ihtimali olan Hülya'nın hikayesi ile nefes kesecek.

Hamilelik Müjdesi Kursağında Kaldı
Hamilelik Müjdesi Kursağında Kaldı Nilay Işık
Bu içerik 2485 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

28. bölümü ile ekranlara gelecek olan 'Hayat Şarkısı' dizisi, Hülya'nın öldüğünü zannettiği çocuğunun aslında kim olduğunu öğrenip öğrenemeyeceği sorusu ile seyircisini ekran başına kilitleyecek.

Hamile olduğu müjdesini Kerim'e vermek için özel bir mekan seçen Hülya, Zeynep'in kafasını bir hayli karıştıracaktır. Aklındaki şüpheleri aydınlığa kavuşturma konusunda ısrarcı olan Zeynep, bulmacayı çözmeyi kafasına koyar.

Öte yandan yeni bir hayat kurma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hüseyin ile Melek, hiç beklemedikleri bir tepki ile karşı karşıya geleceklerdir.

En mutlu olacağını sandığı anda korkunç bir şüphenin pençesine düşen Hülya'nın ikilemleri ile nefes kesmeye hazırlanan 'Hayat Şarkısı', bu akşam saat 20:00'de Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.

hayat şarkısı hayat şarkısı yeni bölüm hayat şarkısı fragman hayat şarkısı 28. bölüm hayat şarkısı hülya hayat şarkısı hangi kanalda hayat şarkısı ne zaman hayat şarkısı oyuncuları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500