''Hande Bermek Başından Beri Biliyordu''

Seren Serengil, sunuculuk yaptığı programda "Burcu ile cinsel birliktelikleri yoktu" diyen Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek için flaş bir açıklamada bulundu.

''Hande Bermek Başından Beri Biliyordu''
''Hande Bermek Başından Beri Biliyordu'' Ecem Şenol
Bu içerik 1195 kez okundu.

Yaşadığı skandal ilişkiyle gündemde olan Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek'in açıklamaları sosyal medyada tepki topladı. Seren Serengil de Hande Bermek'in bu açıklamalarının ardından Hande Hanım'ın baştan beri bu olayların hepsinden haberdar olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Murat Başoğlu'nun yeğeniyle yaşadığı iddia edilen skandal ilişki sonrası eski eşi Hande Bermek sessizliğini bozdu. Bermek, Murat'ı sevdiğini ve seveceğini belirtmiş ve bu olaydan olgunlaşarak çıkacağını aktarmıştı. Teknede çekilen o fotoğraflara inanmadığını ve Murat ile Burcu'nun cinsel ya da duygusal bir birlikteliği olmadığını, bunun amca-yeğen ilişkisi olduğunu dile getiren Bermek, Murat'a güvendiğini ve insanların hata da yapabileceğini aktarmıştı.

Hande Bermek'in bu sözleri sosyal medyada tepki topladı. Seren Serengil de Duymayan Kalmasın programında Hande Bermek'in bu açıklamalarına tepki göstererek Hande Hanım'ın baştan beri bu olayların hepsinden haberdar olduğunu düşündüğünü belirtti.

Evliliğin sadece kâğıt üstünde bittiğini savunan Serengil, aynı evde kalıyorlarsa el ele tutuşmanın ötesinde de şeyler olduğu şeklinde konuştu.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mikrofonu Bile Altından

 

 

 

Murat Başoğlu Hande Bermek İhanet Açıklama Sosyal Medya Seren Serengil Skandal İlişki Haberdar Magazin Programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500