Hande İki Yakın Arkadaşın Arasını Açtı

Güzel oyuncu Hande Erçel'le genç iş adamı Mehmet Dinçerler'in aşkında ilginç bir detay ortaya çıktı.

Hande İki Yakın Arkadaşın Arasını Açtı
Hande İki Yakın Arkadaşın Arasını Açtı Ecem Şenol
Bu içerik 849 kez okundu.

Oyuncu Ekin Mert Daymaz'la 2 yıllık ilişkisini Mayıs'ta sonlandıran Erçel'in yeni sevgilisinin eski aşkıyla sıkı dost olduğu öğrenildi. Herkeste şok etkisi yaratan bu ayrıntı ise geçtiğimiz yıl 2 Aralık'ta 26 yaşına giren Daymaz'a hayranlarının hazırladığı doğum günü videosuyla kanıtlandı.

Bir kahve zincirinin CEO'su olan Mehmet Dinçerler’in yakın dostunun doğum gününü videoda "Kardo! Sevenlerin sana videoyla böyle güzel bir sürpriz yapmak istemiş, buna beni de dâhil etmiş. Nice mutlu yıllara. Seni seviyorum" sözleriyle kutladığı görüldü.

Daha önce adı Ece Seçkin, Deniz Akkaya ve Asena Atalay gibi pek çok güzelle anılan Dinçerler'in yakın dostu Ekin Mert Daymaz'ın eski sevgilisiyle aşk yaşaması gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde Hande Erçel'le Cihangir'deki bir mekanda samimi bir şekilde eğlenen işadamı Dinçerler’in Ekin Mert Daymaz'la da hala sosyal medyada birbirlerini takip etmesi ise dikkat çekici bulundu.

Bunun yanı sıra Ekin Mert Daymaz’ın aşk haberini basından öğrendiği ve eski sevgilisini ile yakın dostunu sosyal medya hesaplarından sildiği öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hızır Reis İntikam Planını Devreye Sokuyor

 

Hande Erçel Mert Ekin Daymaz Aşk İlişki Arkadaş Sıkı Dost Mehmet Dinçerler Dedikodu Yakın Arkadaş Doğum Günü İş Adamı Eski Sevgili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500