Hara'nın Popülerliği Müge Boz'a Yaradı

Ekranda çok sayıda dizi projesi olmasına rağmen bunların kadrosunda yer alamayan Müge Boz’un, son günlerde çevresine dert yanar hale geldiği öğrenildi.

Hara'nın Popülerliği Müge Boz'a Yaradı
Hara'nın Popülerliği Müge Boz'a Yaradı Ecem Şenol
Bu içerik 2153 kez okundu.

Sözcü'den Ömercan Altay'ın haberine göre, Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara’nın eski sevgilileri bu günlerde genç yazar sayesinde yine gündeme geldi. Hara, kendisi hakkında ortaya atılan eşcinsel iddialarına, eşcinsel olmadığını ve daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz'la flörtleri olduğunu söyleyerek cevap verince özellikle kadınların tepkisini çekmişti.

Kendini aklamak adına isim vererek eski ilişkilerini gündeme getirmesinin etik olmadığını düşünen pek çok insan sosyal medyada genç yazara yüklenmişti. Bu polemik her ne kadar tepki görse de Müge Boz’un işine yaradığı öğrenildi.

Ekranda çok sayıda dizi projesi olmasına rağmen bunların kadrosunda yer alamayan Boz, son günlerde sürekli aranmasıyla ilgili çevresine dert yanmasının ardından, kulislerde konuşulan iddialara göre Müge Boz’un, Metin Hara-Adriana Lima aşkı gündeme gelmeden önce hiç telefonunun çalmadığını ve bu aşk iddiasından sonra telefonunun susmadığını söyleyip konudan rahatsız olduğunu dile getirdiği öğrenildi.

Bunun yanı sıra Müge Boz’un eski sevgilisi Metin Hara ile samimi fotoğrafını sosyal medya hesabından silmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Büyüküstün'ün Sevgilisi Tahliye Edildi

 

Metin Hara Adriana Lima Müge Boz Sosyal Medya İş Gündem Ekin Türkmen Aslı Tandoğan Aşk İlişki Proje
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500