Harun Kolçak Gözyaşları İçinde Uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı Harun Kolçak cenaze töreninde son yolculuğuna uğurlandı. Babası Eşref Kolçak, rahatsızlığından ötürü cenazeye katılamadı.

Harun Kolçak Gözyaşları İçinde Uğurlandı
Harun Kolçak Gözyaşları İçinde Uğurlandı Ecem Şenol
Bu içerik 1120 kez okundu.

Önceki gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 62 yaşındaki sanatçı Harun Kolçak, Teşvikiye Cami'nde düzenlenen cenaze namazı ile son yolcuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, Kolçak'ın hayranlarının yanı sıra, iş ve sanat dünyasından da çok sayıda ünlü isim katıldı. Babası Eşref Kolçak rahatsız olduğu için cenazede yer alamadı.

Cenazeye katılan isimler arasında ünlü oyuncu Nuri Alço, Ediz Hun ve Şarkıcı Çelik de vardı. Cenaze namazına katılan ünlülerden Çelik Erişçi, Kolçak'tan övgü ile bahsederek, çok zarif barışsever, bütün ülkeye her zaman sevgi üzerinden söylemi olan bunu da şarkıları ile aktaran bir sanatçı olduğunu belirttikten sonra, herkesin başı sağ olsun dedi

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Ediz Hun ise Allah'tan rahmet dileyerek, bu durumu çok üzücü bulduğunu aktardı. Burada hep beraber onu uğurlayacaklarını belirten Hun, Allah’tan babasına sabır diledi. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Irmak Ünal Deprem Sonrası Yogaya Yöneldi

Harun Kolçak Eşref Kolçak Cenaze Anma Açıklama Ünlü İsimler Yeşilçam Ediz Hun Sanat Camiası Tören Çelik Nuri Alço
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500