Harun Kolçak'ın Ölümündeki Acı Gerçek

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Eşref Kolçak, 62 yaşında vefat eden oğlu Harun Kolçak'ın ardından konuştu. Usta oyuncu, oğlunun verilen ilaçların hiçbirini kasıtlı olarak almadığını ifade etti.

Harun Kolçak'ın Ölümündeki Acı Gerçek
Harun Kolçak'ın Ölümündeki Acı Gerçek Ecem Şenol
Bu içerik 2078 kez okundu.

Oğlu Harun Kolçak'ın ölüm haberini Bursa'nın Gemlik ilçesindeki evinde öğrenen usta sanatçı Eşref Kolçak, oğlu ile son görüşmesini anlattı. Oğlunun cenazesinin daha önce kendi mezarını da yaptırdığı Gemlik İlçe Mezarlığı'nda 7 yıl önce kaybettiği eşi Özcan Kolçak'ın mezarının üzerine gömüleceğini ifade eden Kolçak, kendisinin de mezarının orada olduğunu, eşinin yanına kendi mezarını da yaptırdığını ve eşinin mezarının üzerine defnedileceğini belirtti.

Sağlık sorunlarım sebebiyle İstanbul'daki törene katılamayacağını belirten Eşref Kolçak, Harun Kolçak ile Ramazan'dan önce Yalova'da verdiği konserde beraber olduklarını ifade etti. O konserini izlediğini ve bir de 15 Temmuz'da doğum gününde telefon ile konuştuklarını aktaran baba Kolçak, oğlunun doktorla konuşmasını istediğini belirtti.

Doktorun kendisine iyi olduğunu söylediğini ama doktorunun konuşmasının bile onu tatmin etmediğini belirten Eşref Kolçak, 2-3 gün sonra tekrar hastaneye kaldırıldığını ve daha sonra hastanedeyken doktoruyla görüştüğünü açıkladı.

Eşref Kolçak, Harun Kolçak’ın doktorun verdiği ilaçların hiçbirini kasıtlı olarak almadığını ve annesinin üzerine yemin ettirmesine rağmen yine almadığını belirtti. Allak bullak bir durumda olduğnu açıklayan Eşref Kolçak, ne söylese kendisi için hiçbir şey ifade etmeyeceğini, kısmetin bu olduğunu aktardı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şallı'nın Sevgilisi Baba Olmak Üzereymiş

 

Eşref Kolçak Harun Kolçak Vefat Açıklama Cenaze Hastalık ilaç Kullanım Mezarlık Gemlik İstanbul Tören Acı Gerçek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500