Hastanede Hem Hüzün Hem Sevinç

Pazar günü baba olmanın mutluluğunu yaşayan Özcan Deniz, geçtiğimiz yıldan beri akciğer ve bağırsak kanseri olan babasının durumun kötüleşmesi üzerine babasını da eşinin doğum yaptığı hastaneye getirtip torununu görmesini sağladı.

Hastanede Hem Hüzün Hem Sevinç
Hastanede Hem Hüzün Hem Sevinç Meltem Yuksel
Bu içerik 732 kez okundu.

Özcan Deniz ve eşi Feyza Aktan, pazar akşamı ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Maslak’ta bulunan özel bir hastanede dünyaya gelen bebek, şarkıcıya hayatının mutluluğunu yaşatırken, hemen ardından, geçtiğimiz yıldan beri akciğer ve bağırsak kanseri tedavisi gören babası Sadık Deniz’in durumunun ağırlaştığı haberi geldi.

Bu gelişme üzerine şarkıcı, babasını da eşinin doğum yaptığı hastaneye getirtti. Aynı hastanenin bir odasında mutluluğu, diğer odasında hüznü yaşayan Özcan Deniz, önceki gün minik oğlu Kuzey'i dedesinin odasına götürdü.

Oyuncunun abisi Ercan Deniz, babalarının durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek; "Maalesef durumu ağırlaştı. Akciğer kanseri tedavisi devam ederken bağırsaklarındaki kitle patladı. Ama hasta olsa da torununu gördü, bu onu çok mutlu etti. Mutluluk ile üzüntüyü iç içe yaşıyoruz. Yoğun bir hastane süreci oluyor. Özcan iki tarafa da yetişmeye çalışıyor" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Aleyna’nın Aptalca Özgürlüğü

Özcan Deniz Ercan Deniz Feyza Aktan Hastane Kanser Bebek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500