Hatice Kalçasını Neden Açtığını Anlattı

Geçtiğimiz günlerde bir defilede podyuma çıkan ve popo açma hareketiyle gündem olan Hatice çok konuşulacak açıklamalar imza attı. Şarkıcı ünler sonra yaptığı açıklamada kalçasını bir mesaj vermek için açtığını ve amacına ulaştığını anlattı.

Hatice Kalçasını Neden Açtığını Anlattı
Hatice Kalçasını Neden Açtığını Anlattı Meltem Yuksel
Bu içerik 1722 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz günlerde bir defilede podyuma çıkan ve popo açma hareketiyle gündem olan Hatice çok konuşulacak açıklamalar imza attı.  Şarkıcı ünler sonra yaptığı açıklamada kalçasını bir mesaj vermek için açtığını ve amacına ulaştığını anlattı.

Şarkıcı, ‘Evet, popomu açtım biraz da fazla kaçmış olabilir ama benim amacım mesaj vermekti mesajımı da verdim’ dedi. İşte Hatice’nin açıklamalarından satır başları;

“Benim o hareketi yapmamda ki amaç çok çok farklıydı, biraz basın için yaptım onu. 8 Mart Kadınlar Günü için video hazırladım kimse oralı olmadı. Ama ucuz buldukları hareket tıklanma rekoru kırdı. 2 milyonun üzerinde izlendi. Oraya gelen halkta destek verdi, alkışladı. Ben Muammer’e bunu söyledim, ‘benim kafam da böyle böyle bir şey var yapacağım’ dedim. Bilgi verdim. O espri yaptığımı düşünmüş olabilir. Bacak boyum uzun olunca, biraz fazla açılmış olabilir kusura bakmasınlar.

Bana dava açsınlar ben bunlara gülüyorum. Çok komik olaylar, bu podyumda neler neler oldu zamanında. Bunlar hiç gündeme gelmedi. Sanat camiasında olan bazı arkadaşların yorumlarına baktım evli barklı adamlarla olup, biraz daha güzel yaşamak için bedenini kullanan insanlarsınız. Biraz kendinize bakın ondan sonra bana laf söyleyin.

Eleştirinin bir çizgisi olması lazım benim anneme küfür ettiler çok fena kafayı taktığım bir kişi var ona dava açacağım. Annem bana kızmış, konuşmuyor benimle. Ben hep böyleydim insanlar şunda kalmışlar ‘Hatice evliyken, böyle değildi’ diyorlar ben hep böyleydim biraz deliyim.

Eşim öldükten sonra kafayı yedim belki de saçımla oynadım, burnumla oynadım. Pişmanlıklarım da oldu ama arkama dönüp baktığım da ‘keşke şunu yapmasaydım’ demedim. Ben kocama yakışır bir eş oldum. Kocam benden razı gitti, kendi ellerimle toprağa verdim."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Yeterince Açık mı?”

 

 

 

Hatice Podyum Kalça Defile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500