Havalimanında Olay

Oyuncu Tuvana Türkay ve 3 yıldır bir dargın bir barışık ilişki yürüttüğü sevgilisi Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, havalimanını adeta birbirine kattılar.

Havalimanında Olay
Havalimanında Olay Meltem Yuksel
Bu içerik 723 kez okundu.

Tuvana Türkay ve yeni barıştığı sevgilisi Alper Potuk, önceki gün İstanbul'dan Dalaman'a gitmek için uçak bileti aldı.

Havalimanına erken gelen oyuncu, uçağa bindi ve sevgilisini beklemeye başladı. Geç Kalan Potuk, sevgilisi Türkay'ı arayarak "Uçaktan in ve rötar yapmasını sağla" dedi. Bunun üzerine uçaktan inen Tuvana Türkay, bir de Instagram'ın hikaye bölümünde THY'yi suçlayıcı bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında "Rezilsin THY. Uçak hala körükten ayrılmamışken kapıdaki yolcuyu almamak, yakını burada beklerken. Ben uçaktan ayrılıyorum ama siz yolcuyu almıyorsunuz” sözleri ile THY'yi hedef aldı.

THY'nin yaptığı açıklama ile gerçek ortaya çıktı. THY'nin açıklaması şu şekilde: "00.45 seferine 00.41’de gelen Alper Potuk, Tuvana Türkay’ı arayarak ‘Beni uçağa almıyorlar. Uçaktan in, rötara girsin’ demiştir. Bunun üzerine uçaktan inen Tuvana Hanım söz konusu sosyal medya paylaşımını yapmıştır. Ayrıca kendisi uçağa binerken, görevliye Alper Bey yetişemezse tek başına uçacağının bilgisini vermiştir."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Ağzı Olan Konuşuyor"

 

 

 

Tuvana Türkay Alper Potuk Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500