Hayaller Irina, Hayatlar Hülya

Sahne aldığı restoranda sevenleri ile buluşan Hülya Avşar, giydiği transparan elbisesi ile olay yarattı.

Hayaller Irina, Hayatlar Hülya
Hayaller Irina, Hayatlar Hülya Nilay Işık
Bu içerik 3644 kez okundu.

Sahne aldığı restoranda sevenleri ile buluşan ve unutulmaz bir konser veren Hülya Avşar, giydiği transparan elbisesi ile geceye damgasını vurdu.

Geçtiğimiz akşam Günay Restoran'da sahneye çıkan ve sevenleri ile bir araya gelen Avşar, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Dinleyiciler arasında sevgilisi Murat Karabova ile birlikte yer alan Yeşim Salkım'ı sahneye davet eden ünlü şarkıcı, meslektaşıyla şakalaşmayı ihmal etmedi. Eliyle Salkım'ın ağzını kapatmaya çalışan Avşar kızı, Hülya Avşar'ın kendisini sırtından vurmayan tek kadın olduğunu ifade eden arkadaşına uzun uzun sarıldı.

Verdiği konserden ziyade kıyafet tercihi ile akıllarda kalan ve Melih Yazgan imzası taşıyan yarı transparan bir elbise giyerek dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, cesur seçimi ile geceye adeta damgasını vurdu. Dünyaca ünlü bir model olan Irina Shayk'ın giydiği kıyafetin çok benzerini giyen Avşar, elbiseyi taşıyamadığı yönünde sosyal medya üzerinde yapılan eleştirilere maruz kaldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Fazıl Say Tarafını Açıkladı
 
Hülya Avşar Hülya Avşar Kaya Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar Kızı Hülya Avşar Kızı Zehra Hülya Avşar Instagram Hülya Avşar Konser Hülya Avşar Şarkıları Hülya Avşar Transparan Hülya Avşar Irina Shayk Transparan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500