Hayatı Bir Anda Alt Üst Oldu

İbrahim Kutluay ile 11 senedir devam etmekte olan evliliğini bitirme arifesinde olan Demet Kutluay, enteresan bir paylaşımda bulundu.

Hayatı Bir Anda Alt Üst Oldu
Hayatı Bir Anda Alt Üst Oldu Nilay Işık
Bu içerik 1200 kez okundu.

Eski bir basketbolcu olan eşi İbrahim Kutluay ile 11 senedir devam etmekte olan evliliğini ihanet gerekçesi ile bitirme arifesinde olan Demet Kutluay, enteresan bir paylaşımda bulundu.

Çok çabaladığını fakat evliliğini devam ettiremediğini belirterek eşine boşanma davası açan Kutluay, bu kararın ardından doludizgin devam ettirdiği spor paylaşımlarına doyamadı. 27 Ocak 2017 tarihinde boşanma duruşmaları gerçekleşecek olan ikiliden ünlü manken, yoga ve spor paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Özel bir sandalyenin üzerine çıkarak kafa üstü dururken çekilen fotoğrafın takipçilerinin beğenisine sunan Kutluay, takipçilerini bir hayli şaşırttı. İlk bakışta anlaşılamayan bu fotoğrafla dikkatleri üzerine çeken ünlü manken, kendisini bu kadar zorlamaması yönünde yorumlar aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Ölüm Korkusu Nelere Kadir!
 
demet şener demet kutluay ibrahim kutluay ibrahim kutluay eşi ibrahim kutluay karısı demet kutluay boşandı mı ibrahim kutluay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500