Hayatını Zindana Çeviren Ne?

Sosyal medya hesabı üzerinden Reina katliamına değinen Akasya Asıltürkmen, yazdığı uzun açıklamayla yaşananlara yönelik tepkisini gösterdi.

Hayatını Zindana Çeviren Ne?
Hayatını Zindana Çeviren Ne? Nilay Işık
Bu içerik 1922 kez okundu.

Instagram hesabı üzerinden Reina katliamına değinen ve duygularını takipçileri ile paylaşan Akasya Asıltürkmen, yazdığı uzun açıklamayla yaşananlara yönelik tepkisini dile getirdi.

Kasım ayının başında kucağına aldığı kızı Pera ile arkadaşının bebeğini tanıştırmak için ayarladıkları buluşmada çekilen fotoğraflarını paylaşan Asıltürkmen, bugüne dek yurt dışında yaşayan arkadaşlarının görüşlerine katılmadığını fakat artık kendisinin de onlar gibi düşündüğünü açıkladı.

Atılan tekmenin adeta boş karnına geldiğini ve toparlanamadığını ifade eden ünlü oyuncu; düğününden de yaptığı doğumdan da bebeği ile geçirdiği ilk yılbaşından da zevk alamadığını söyledi.

Başka ülkede hayat kurmanın yaşarken ölmek demek olduğunu ve zorunlu göçün, gezmeye benzemediğini belirten Asıltürkmen, ülkenin bir an önce kendisine gelmesi gerektiğini hatırlattı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR- MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinan Akçıl'dan İlan-ı Aşk
 
akasya asiltürkmen akasya asiltürkmen eşi akasya asiltürkmen kocası akasya asiltürkmen hamile akasya asiltürkmen kaç yaşında akasya asiltürkmen doğum akasya asiltürkmen kızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500